Widget Logic

Widget Logic

افزونه widget logic

با سلام خدمت شما دوستان گرامی با بامعرفی Widget Logic یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما دوستان گرامی هستیم .

این افزونه ، یک افزونه کاربردی بسیار حرفه ای وردپرسی میباشد که برای وب سایت هایی استفاده میشود که قالب آنها با محدودیت استفاده از ابزارک ها مواجه میباشد و یا ابزارک های زیادی را پشتیبانی نمیکند .

با استفاده از widget logic تنظیماتی را برای کاربر بوجود می آورد که کدام ابزار در کدام نوع صفحه یا صفحه ها نمایش داده شود ویا اینکه به چه صورت نمایش داده شود که یک افزونه بسیار مفید برای وب سایت یک کاربر میباشد . بغنوان مثال ، ابزارک تقویم در پایین سمت راست زمانی نمایش داده شود کاربر در صفحه آرشیو موضوعی یا در صفحه جستجو باشد . شما میتوانید در صورت استفاده کردن از این افزونه ، آنرا در پایین صفحه دانلود نمایید .

نمایی از اسکرین شات افزونه :

عکس

image
دانلود از مخزن وردپرس :
Download

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE