افزونه WP Smush.it
افزونه WP Smush.it

افزونه WP Smush.it

با سلام خدمت دوستان عزیز و سروران گرامی ، با یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما دوستان عزیز هستیم .

افزونه WP Smush.it یکی دیگر از افزونه های وردپرسی میباشد ، کاربرد این افزونه بدین صورت میباشد که تصاویر حجم زیادی از صفحات وب را به خود اختصاص می دهند و به همین دلیل با کاهش حجم آنها می توان حجم صفحه کاسته و سرعت بارگزاری صفحات را افزایش داد. یکی از افزونه های قدرتمند در این زمینه WP Smush.it می باشد که بدون افت کیفیت تصاویر را فشرده سازی می کند .

شرح

تغییر اندازه، بهینه سازی و فشرده سازی تمام تصاویر خود را با فوق العاده قدرتمند و ۱۰۰٪ رایگان وردپرس smusher تصویر، توسط superteam در WPMU DEV به شما آورده است!

اسموش معیار سنجش و آزمایش شماره یک برای سرعت و کیفیت است و برنده جایزه، پلاگین بهینه سازی تصویر دلخواه برای وردپرس ثابت شده است.

در حال حاضر با تغییر اندازه تصویر! حداکثر عرض و ارتفاع را تنظیم کنید و تصاویر بزرگ به همان اندازه که فشرده می شوند، کاهش می یابد.

سرورهای ما تمام سنگین شدن را انجام می دهند. نوار اطلاعات غلیظ را از تصاویر خود پنهان کرده و حجم فایل را بدون از دست دادن کیفیت کاهش می دهد.

فایل های تصویر بزرگ ممکن است سایت شما را کند کند بدون اینکه حتی آن را بدانید. WP Smush با استفاده از سرورهای فوق العاده WPMU DEV می تواند به سرعت هر یک از تصاویر شما را اسکن کند و تمام داده های غیر ضروری را بدون کاهش سرعت سایت شما کاهش می دهد.

WP Smush دقیقا هر تصویری را که آپلود کرده اید اسکن می کند یا قبلا به سایت شما اضافه کرده است – همه داده های غیر ضروری را برش می دهد و قبل از اضافه کردن آن به کتابخانه رسانه، آن را برای شما مقیاس می کند.

فشرده کردن هر تصویر در هر دایرکتوری

علاوه بر ارسال فایل های رسانه ای خود، ممکن است بخواهید تصاویر موجود در پوشه های دیگر را فشرده کنید. اسمش اکنون اجازه می دهد تا هر عکس را در هر پوشه فشرده کنید تا بتوانید تمام تصاویر را در سایت خود بهینه سازی کنید – از جمله تصاویر NextGEN، تصاویر ذخیره شده در Amazon S3 با استفاده از WP Offload S3 و تصاویر در هر افزونه وردپرس و تم!
سازگار با پلاگین های کتابخانه مورد علاقه خود را

مهم نیست که چه پلاگین هایی که برای مدیریت بهتر کتابخانه رسانه وردپرس خود استفاده می کنید، Smush شما را تحت پوشش قرار داده است. فقط چند پلاگین را بررسی کنید Smush در حال کار است تا بتواند سایت شما را سریعتر و کارآمد تر کند.

WP همه واردات
WP Offload S3
WP پوشه رسانه
WP شبکیه چشم ۲x
Gallery NextGen
WPML
افزونه WPML Media Translation
سبک ها
و بسیاری، بیشتر، بیشتر!

★ ★ ★ ★ ★
“من هیچ نظری ندارم که زمان بارگذاری صفحه من توسط تصاویر گرفته شده است. این افزونه تقریبا نصف زمان را صرف کرد. ”

★ ★ ★ ★ ★
“من عکس های خود را در فتوشاپ بهینه سازی می کنم، اما Smush آن را بسیار آسان می کند – این کار به صورت خودکار انجام می شود. من فقط می توانم نشستن و لذت بردن از سرعت. “- helen432

درباره Multisite چیست؟ WP Smush را می توان برای بهینه سازی تمام تصاویر در کل شبکه خود استفاده کرد! از تنظیمات جهانی استفاده کنید یا هر سایت را به صورت جداگانه پیکربندی کنید.

WP Smush فوق العاده آسان برای استفاده است – بدون تنظیمات نرم افزار فشرده سازی گیج کننده! تصاویر را در یک کتابخانه خود در یک زمان و یا به طور انحصاری به ۵۰ تصویر تقلیل دهید. به علاوه، پیکربندی اتوماتیک را به طور غیرمعمول مقیاس و فشرده سازی برخی یا همه تصاویر خود را به عنوان آنها در حال آپلود – این فوق العاده سریع است.

سریع تر سایت شما بارگذاری می شود، بیشتر گوگل، بینگ، یاهو و سایر موتورهای جستجو آن را دوست دارند. سایت شما سریعتر بارگذاری خواهد شد و بالاتر رتبه خواهد داد.

امکانات موجود در WP Smush عبارتند از:

بهینه سازی تصاویر خود با استفاده از تکنیک های فشرده سازی پیشرفته بدون افت کیفیت.
تنظیم حداکثر عرض و ارتفاع و تصاویر بزرگ به طور خودکار قبل از اضافه شدن به کتابخانه رسانه شما مقیاس می شود
پردازش JPEG، GIF و PNG فایل های تصویری.
بهینه سازی هر تصویر در هر شاخه.
فایلهای پیوست خود را به طور فزاینده ای برای فشرده سازی فوق العاده سریع آپلود کنید.
به طور دستی فایلهای پیوست خود را به صورت جداگانه در کتابخانه رسانه یا فایلهای فله ۵۰ در یک زمان جدا کنید.
تمام تصاویر با اندازه استاندارد وب ۱MB یا کوچکتر را کوچک کنید.
تصاویر Smush بدون کاهش سرعت با استفاده از WPMU DEV سریع و قابل اعتماد API Smush.
تنظیمات جهانی و فردی برای Multisite
مشاهده آمار فشرده سازی پیشرفته در هر پیوست و بالغ بر کتابخانه.

اکنون نصب WP Smush و پیدا کردن دلیل این است که محبوب ترین پلاگین بهینه سازی تصویر برای وردپرس در حال حاضر با بیش از ۲.۷ میلیون دانلود است.

اسمش می تواند بدون نیاز به فشرده سازی تصاویر خود، به صورت رایگان مراقبت کند!

با این حال، اگر می خواهید فشرده سازی باکیفیت Super Smush را دوست داشته باشید، توانایی بهینه سازی تصویر تا ۳۲MB و بهینه سازی انبوه فتوشاپ برای تمام تصاویر خود تنها با یک کلیک، شما همیشه می توانید مرحله بعدی را با WP Smush Pro انجام دهید.
دربارهی ما

WPMU DEV یک عرضه کننده برتر افزونه ها و تم های وردپرس است. برای حمایت حقوقی با هر گونه مسائل مربوط به وردپرس شما می توانید به ما بپیوندید:
https://premium.wpmudev.org/

فراموش نکنید که در مورد همه ی وردپرس از شماره یک یک از منابع اینترنتی به روز بمانید:
WPMU DEV وبلاگ

هی، یک چیز دیگر … ما امیدواریم از پیشنهادات رایگان ما لذت ببرید، همانطور که دوست داشتید آنها را برای شما بسازید!
تماس و اعتبار

نوشته شده توسط الکس دوایی در گفتار (dialect.ca، پست الکترونیکی ‘الکس’ در ‘زبانی دات کام’)، ۲۰۰۸-۱۱.

فشرده کردن تصویر در هر دایرکتوری

ابتدا بدانیم دایرکتوری چیست ؟

دایرکتوری سرویس یک نرم افزار کاریردی و یا مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای کاربردی است که وظیفهٔ ذخیره و سازمان‌دهی اطّلاعات مربوط به کاربران و منابع یک شبکهٔ رایانه‌ای را به عهده داشته و به مدیر شبکه این امکان را می‌دهد که دسترسی کاربران به منابع شبکه را مدیریت نماید. دایرکتوری سرویس در عین حال به عنوان یک لایهٔ محافظ بین کاربران و منابع مشترک شبکه عمل می‌کند.

علاوه بر ارسال فایل های رسانه ای خود، ممکن است بخواهید تصاویر موجود در پوشه های دیگر را فشرده کنید. اسمش (smush ) اکنون اجازه می دهد تا هر تصویر را در هر پوشه فشرده کنید تا بتوانید تمام تصاویر موجود در سایت خود را بهینه سازی کنید، از جمله میتوان با استفاده از W3 offload S3 و یا تصاویر در هر افزونه وردپرسی ، تصاویر NextGEN ذخیره شده در  Amazon S3 را بهینه سازی نمود .

سازگار با افزونه های کتابخانه مورد علاقه خود 

مهم نیست که چه افزونه هایی ، برای مدیریت بهتر کتابخانه رسانه وردپرس خود استفاده می کنید ، Smush شما را تحت پوشش قرار داده است . فقط کافیست چند افزونه را بررسی کنید که Smush در حال کار با سایت است تا سریع و کارآمدتر سایت شما کار کند:

 • wp همه واردات
 • WP Offload S3
 • WP پوشه رسانه
 • WP شبکیه چشم ۲x
 • Gallery NextGen
 • WPML
 • افزونه WPML Media Translation
 • سبک ها
 • و …

Multisite چیست؟

WP Smush را می توان برای بهینه سازی تمام تصاویر در کل شبکه خود استفاده کرد! از تنظیمات جهانی استفاده کنید یا هر سایت را به صورت جداگانه پیکربندی کنید.

 این افزونه بدون تنظیمات نرم افزار فشرده سازی گیج کننده فوق العاده آسان برای استفاده است . تصاویر را در یک کتابخانه خود در یک زمان و یا به طور انحصاری به ۵۰ تصویر تقلیل دهید. در نتیجه سایت شما سریع تر بارگذاری می شود ، همچنین موتورهای جستجوگر مانند گوگل، بینگ، یاهو و … آن را دوست دارند ، در نهایت سایت شما سریعتر بارگذاری خواهد شد و رتبه بالاتری به سایت شما می دهند .

امکانات موجود در WP SMUSH عبارتند از:

 • بهینه سازی تصاویر خود با استفاده از تکنیک های فشرده سازی پیشرفته بدون افت کیفیت.
 • تنظیم حداکثر عرض و ارتفاع و تصاویر بزرگ به طور خودکار قبل از اضافه شدن به کتابخانه رسانه شما مقیاس می شود
 • پردازش JPEG، GIF و PNG فایل های تصویری.
 • بهینه سازی هر تصویر در هر دایرکتوری
 • فایلهای پیوست خود را به طور فزاینده ای برای فشرده سازی فوق العاده سریع آپلود کنید.
 • به طور دستی فایلهای پیوست خود را به صورت جداگانه در کتابخانه رسانه یا فایلهای فله ۵۰ در یک زمان جدا کنید.
 • تمام اندازه های وب استاندارد استاندارد ۱MB یا کوچکتر را کوچک کنید.
 • تصاویر Smush بدون کاهش سرعت با استفاده از WPMU DEV سریع و قابل اعتماد API Smush.
 • تنظیمات جهانی و فردی برای Multisite
 • مشاهده آمار فشرده سازی پیشرفته در هر پیوست و بالغ بر کتابخانه.

نمایی از اسکرین شات افزونه

 

Download

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE