خانه / افزونه فروشگاهی / افزونه WP Security Audit Log

افزونه WP Security Audit Log

شرح

جامع ترین، آسان برای استفاده و زمان واقعی AUDIT TRAIN PLUGIN WORDPRESS

ورود ممیزی از همه چیزهایی که در وردپرس و چندرسانه ای وردپرس اتفاق می افتد با افزونه WP Security Audit Log برای اطمینان از بهره وری کاربر نگهداری می شود، به راحتی رفتار مشکوک قبل از اینکه آن را به یک مشکل امنیتی وردپرس تبدیل شود و یک وب سایت سازماندهی شده داشته باشد.

WP Security Audit Log – وظیفه کامل ترین فعالیت و افزونه وردپرس است. این کمک می کند تا هزاران نفر از مدیران وردپرس و متخصصان امنیتی نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در وب سایت های خود. این همچنین دارای پلاگین ورود به سیستم وردپرس است و در وبلاگ های مشهور وردپرس مانند GoDaddy، ManageWP، Pagely، WP Mayor و WPKube برجسته شده است.

    توجه داشته باشید: تمام قابلیت های ورود و خروج است و همیشه رایگان باقی می ماند. ویژگی های اضافی مانند گزارش ها، هشدار ایمیل های فوری و جستجو در Premium Edition در دسترس هستند.

نسخه:
۳.۱.۴
اخرین به روز رسانی:
۲ روز قبل
تاسیسات فعال:
۶۰،۰۰۰ +
نیاز به وردپرس نسخه:
۳.۶
تست شده تا:
۴.۹.۴
نیاز به PHP نسخه:
۵.۳
برچسب ها:
حسابرسی logevent log wordpresswordpress امنیت ممیزی logwordpress امنیت pluginwordpress ردیابی کاربر

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید