RE CAPTCHA
RE CAPTCHA

افزونه wp-re Captcha

با سلام خدمت دوستان عزیز و سروران گرامی ، با معرفی یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت دوستان عزیز هستیم .                                                 

افزونه wp-re Captcha یک افزونه وردپرسی و جزء افزونه های امنیتی و ضد اسپم میباشد که معروفترین افزونه امنیتی است که به احتمال زیاد حداقل یک بار با آن مواجه شده اید. این افزونه کد امنیتی را به قسمت ورود به وردپرس ، ارسال دیدگاه اضافه می کند و سایت را در مقابل حملات اسپمرها و هکرها محافظت می کند .

شرح

آخرین گزینه ساده reCAPTCHA را به صفحه ورود پیش فرض وردپرس اضافه کنید. این افزونه به امنیت منطقه وردپرس خود در برابر حملات هراس آلودانه با استفاده از آخرین گزینه ساده و ظریف “بدون کپچا” reCaptcha از گوگل کمک خواهد کرد.

این افزونه ایجاد شد زیرا بعضی از موارد دیگر که من آزمایش کردم، صفحه ورود به سیستم من را از حالت فعال حذف کرد. این افزونه نصب و راه اندازی بسیار آسان است. من از چندین وب سایت استفاده می کنم تا به طور مرتب آزمایش شود.
به سادگی نصب، فعال سازی و وارد کردن اعتبار خود را از گوگل.
https://www.google.com/recaptcha/admin

پی اچ پی ۵> = PHP 5.3.0 یا مورد نیاز

نمایی از اسکرین شات افزونه :

دانلود از مخزن وردپرس :

Download

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید