WP-Polls
WP-Polls

افزونه WP-Polls

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و سروران گرامی با معرفی افزونه WP-Polls یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما دوستان گرامی هستیم .

این افزونه افزونه ای میباشد که از طریق کدهای Css و یا قالب ها تنظیم میشود و شامل گزینه هایی میباشد که نشان دهنده اینست که این افزونه همان راهی را نشان میدهد که مورد دلخواه کاربر میباشد . این افزونه میتواند چندین پاسخ ها را پشتیبانی میکند . افزونه WP-Polls یک نظرسنجی بسیار قوی را به سایت کاربر اضافه می نماید که از نظر ما ، برای هر وب سایتی بسیار مهم و بهتر است نصب شود .

نمایی از اسکرین شات افزونه :

 

دانلود از مخزن وردپرس :

Download

 

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE