افزونه WP-Optimize

شرح

WP-Optimize یک ابزار موثر برای به طور خودکار تمیز کردن پایگاه داده وردپرس است تا حداکثر کارایی آن را اجرا کند.
ویژگی های عمده

    حذف تمام داده های غیر ضروری (به عنوان مثال پیامهای خراب / غیر قابل تایید / هرزنامه، داده های دائمی) به علاوه pingbacks، trackbacks و گزینه های گذرا منقضی شده
    Compact / de-fragment جداول MySQL با یک دکمه مطبوعات
    کنترل دقیق آنچه که بهینه سازی می خواهید انجام دهید
    هفتگی (و یا در غیر اینصورت) تمیز کردن خودکار را انجام می دهد
    در طول تمیز کردن تعداد داده های مجموعه ای از هفته ها را حفظ می کند
    بهینه سازی ها را بدون نیاز به اجرای نمایش های دستی انجام می دهد
    به صورت خودکار یک پشتیبان قبل از بهینه سازی از طریق UpdraftPlus را فعال کنید
    نمایش آمار پایگاه داده و صرفه جویی در بالقوه
    تلفن همراه و آسان برای استفاده
    ترجمه به چند زبان
    بیشتر برنامه ریزی شده

WP-Optimize به شما کمک می کند تا:

    ایجاد فضای: هنگام ویرایش یک پست یا صفحه در وب سایت خود، وردپرس به طور خودکار نسخه جدید را به پایگاه داده ذخیره می کند. اگر چندین بار (و به خصوص اگر پست طولانی باشد) چند بار ویرایش می کنید، پایگاه داده شما به زودی با نسخه های قدیمی که فقط در آنجا نشسته اند و با استفاده از فضای ارزشمند مسدود می شوند مسدود می شود. WP-Optimize این اصلاحات پست غیر ضروری را حذف می کند، آزاد سازی مگابایت های ارزشمند داده ها و افزایش سرعت و کارایی. همچنین میز نظر شما پاک می شود، حذف همه اسپم و نظرات غیر تایید شده که با یک کلیک تکمیل شده است.

    کنترل: WP-بهینه سازی گزارش دقیقا کدام یک از جداول پایگاه داده شما دارای فضای سربار و فریبنده است، به شما این امکان را می دهد که بینش، کنترل و قدرت را برای نگهداری وب سایت خود، سریع و کارآمد داشته باشید.

    آن را پاک کنید: پس از فعال شدن، WP-Optimize می تواند یک برنامه خودکار تمیز کردن را اجرا کند، با توجه به مشخصات شما تعداد داده های انتخاب شده هفته ای را نگه دارد.

هنگامی که از این افزونه برای اولین بار استفاده می کنید یا فقط به نسخه اصلی به روزرسانی می شود، یک نسخه پشتیبان از پایگاه داده خود را ایجاد کنید (ما به UpdateraftPlus توصیه می کنیم). اگر چه هیچ یک از پرس و جو استفاده می شود خطرناک است، همیشه بهترین پشتیبان گیری از پایگاه داده قبل از تغییر پایگاه داده خود است.
چگونه می تواند به شما کمک کند؟

    جداول موجود در MySQL (پایگاه دادهی که وردپرس استفاده می شود)، با گذشت زمان، بعید به نظر می رسد که داده ها اضافه شده، حذف شوند، منتقل شوند. درخواست MySQL برای بهینه سازی جداول آن هر چند وقت یکبار سایت شما را به همان سرعت ممکن حفظ می کند. این اتفاق نخواهد افتاد.

    هر زمان که یک پست یا صفحات جدید را ذخیره می کنید، وردپرس یک ویرایش از آن پست یا صفحه را ایجاد می کند. اگر شما یک پست را ۶ بار ویرایش کنید، ممکن است ۵ نسخه از این پست را به صورت تجدید نظر داشته باشید. این به سرعت به تعداد زیادی از داده های به ندرت استفاده می شود به جداول پایگاه داده خود را، و آنها را به طور غیر ضروری پف کرده، و کندتر برای دسترسی.

    همانند سناریو که در بالا توضیح داده شد، ممکن است هزاران نفر از اسپم ها و نظرات غیر تایید شده در جدول نظرات شما وجود داشته باشد، WP-Optimize می تواند آنها را در یک کلیک تکمیل کند.

    WP-Optimize گزارش می دهد که جداول پایگاه داده دارای فضاهای سربار و هدر رفته هستند و به شما این امکان را می دهد که از فضاهای هدر رفته خلاص شوید.

    به صورت خودکار هر هفته یک پایگاه داده را پاک می کند و به گزینه “نگه داشتن تعداد داده های انتخاب شده هفته” می پردازد.

WP-Optimize Premium

نسخه رایگان ما WP-Optimize عالی است، اما ما همچنین دارای یک نسخه قدرتمند تر حقوقی با ویژگی های اضافی است که نهایتا در آزادی و انعطاف پذیری ارائه می شود:

پشتیبانی Multisite: گسترش بهینه سازی پایگاه داده، به طوری که آنها برای چندین سایت وردپرس در یک زمان کار می کنند. اگر شما بیش از یک وب سایت را مدیریت می کنید، به WP-Optimize Premium نیاز خواهید داشت.

انعطاف پذیری و کنترل: به شما این امکان را می دهد تا جداول جداگانه ای را انتخاب کنید یا ترکیبی از جداول در یک یا چند وب سایت وردپرس به جای بهینه سازی تمام جداول پایگاه داده.

بهینه سازی تصویر: تصاویر یتیم را از سایت وردپرسی خود حذف می کند، به علاوه تصاویری از یک اندازه مشخص از پیش تعیین شده.

برنامه ریزی پیچیده: طیف گسترده ای از گزینه های برای برنامه ریزی بهینه سازی خودکار را ارائه می دهد. زمان دقیق را مشخص کنید و روزانه، هفتگی، هر دو هفته یا ماهانه هر روز تمیز کنید و هر تعداد از بهینه سازی های تکمیلی را انجام دهید.

رابط کاربری گرافیکی بدون درز: برای وضوح عالی در برنامه ریزی و مدیریت بهینه سازی چند سایت.

پشتیبانی از WP-CLI: راهی برای مدیریت بهینه سازی ها از رابط خط فرمان فراهم می کند.
ترجمه ها

مترجم ها می توانند به پلاگین کمک کنند. لطفا از وب سایت ترجمه وردپرس استفاده کنید.
نسخه:
۲.۲.۲
اخرین به روز رسانی:
۴ هفته پیش
تاسیسات فعال:
۷۰۰،۰۰۰+
نیاز به وردپرس نسخه:
۳.۸
تست شده تا:
۴.۹.۴
زبان ها:
برچسب ها:
commentdatabaseOptimizerevisionsspam

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE