wp-dbmanager
wp-dbmanager

افزونه WP-DB Manager

افزونه WP-DB Manager

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و سروران گرامی ، با معرفی افزونه WP-DB Manager یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما دوستان عزیز هستیم .

افزونه WP-DB Manager یک افزونه وردپرسی و جزء افزونه های مدیریت پایگاه داده و تهیه بک آپ میباشد . این افزونه به شما این امکان را می دهد که از سایت خود بک آپ تهیه کرده و در صورت نیاز آن را بازگردانی کنید. از دیگر امکانات اصلی این افزونه می توان به برنامه زمانی جهت تهیه خودکار پشتیبان اشاره کرد .

استفاده عمومی

  1. فعال سازی افزونه WP-DBManager
  2. اسکریپت به طور خودکار یک پوشه به نام backup-db در پوشه wp-content ایجاد می کند اگر این پوشه قابل نوشتن باشد. اگر ایجاد نشد، لطفا یک پوشه ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که پوشه قابل خواندن است .
  3. باز کردن Folder: wp-content/backup-db
  4. اگر شما در Apache هستید، htaccess.txt را از Folder: wp-content/plugins/wp-dbmanager to Folder: wp-content/backup-db/.htaccess اگر قبلا وجود نداشته باشد .
  5. اگر در IIS هستید، فایل Web.config.txt را از Folder: wp-content/plugins/wp-dbmanager to Folder: wp-content/backup-db/Web.config اگر قبلا وجود نداشته باشد .
  6. index.php را از Folder: wp-content/plugins/wp-dbmanager to Folder: wp-content/backup-db/index.php اگر قبلا وجود نداشته باشد .
  7.   برای پیکربندی گزینه های پایگاه داده به گزینه WP-Admin -> Database -> DB Options بروید .

نمایی از اسکرین شات افزونه :

https://ps.w.org/wp-dbmanager/assets/screenshot-1.png?rev=1206751

دانلود از مخزن وردپرس :

Download

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید