افزونه WP Contact Slider

شرح

لغزنده تماس WP تماس لغزنده ساده است برای نمایش فرم تماس form5، فرم های جاذبه، فرم های نینجا، فرم های WP، فرم های Caldera، فرم های تماس دائمی یا نمایش متن تصادفی یا HTML.

شما می توانید از آن به هر نحوی که می خواهید استفاده کنید و می توانید چندین لغزنده را برای نمایش در پست ها و صفحات انتخاب شده ایجاد کنید. شما حتی می توانید موقعیت های مختلف که در آن شما می خواهید برای نمایش دکمه تماس خود را انتخاب کنید و همچنین می توانید طرح رنگ کل نوار لغزنده را با آسان به استفاده از پانل عقب پایان سفارشی.
نسخه:
۲.۱.۴
اخرین به روز رسانی:
۶ روز قبل
تاسیسات فعال:
۱۰،۰۰۰+
نیاز به وردپرس نسخه:
۴.۹
تست شده تا:
۴.۹.۴
برچسب ها:
فرم فرم تماس با فرم ۷ تماس با فرم های فرمولاسیون Slidergravity formsninja

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE