خانه / افزونه های رایگان / افزونه افزایش سرعت / افزونه WP Asset CleanUp (Page Speed Optimizer)

افزونه WP Asset CleanUp (Page Speed Optimizer)

شرح

    صفحات وب خود را سریعتر با “WP Asset CleanUp (Page Speed ​​Optimizer)” بارگیری کنید.
    بارگذاری صفحه سریعتر = بازدید کننده شادتر = بیشتر تبدیل

اغلب اوقات زمانی که شما با استفاده از تم و تعدادی از افزونه ها فعال شده و در همان صفحه اجرا می شود. با این حال، شما نیازی به استفاده از همه آنها ندارید و برای بهبود سرعت وب سایت خود و پاک کردن کد منبع HTML (مناسب برای اهداف اشکال زدایی)، بهتر است از این سبک ها و اسکریپت ها از بارگیری جلوگیری شود.

به عنوان مثال، شما ممکن است از افزونه ای استفاده کنید که فرم های تماس را ایجاد می کند و دارایی های آن (.CSS و .JS فایل ها) را در هر صفحه وب سایت شما بارگذاری می کند به جای آن فقط در صفحه / contact (اگر این تنها مکان مورد نیاز شما باشد آی تی).

WP Asset CleanUp صفحه شما را اسکن می کند و تمامی دارایی هایی که بارگذاری می شوند را شناسایی می کند. همه شما باید انجام دهید هنگام ویرایش یک صفحه / پست فقط انتخاب آنهایی که شما نمی خواهید بارگذاری کنید.
مزایای این افزونه عبارتند از:

    تعداد درخواست های HTTP را بارگیری می کند (برای بارگذاری سریع مهم است)
    کد HTML صفحه واقعی را کاهش می دهد (حتی اگر فشرده سازی GZIP فعال باشد)
    در صورتی که شما یک برنامه نویس هستید و می خواهید چیزی را جستجو کنید، کد منبع را ساده تر می کند
    حذف اختلافات احتمالی بین پلاگین ها / تم (به عنوان مثال ۲ فایل جاوا اسکریپت که بارگیری از پلاگین های مختلف است و آنها را با یک دیگر تعامل می کند)
    نمره عملکرد بهتر اگر شما URL خود را در وب سایت هایی مانند GTmetrix، PageSpeed ​​Insights، Pingdom Speed ​​Test تست کنید
    گوگل وب سایت شما را بیشتر دوست خواهد داشت زیرا بارگذاری صفحات سریع تر و سریع در حال حاضر یک عامل در رتبه بندی جستجو است
    فایل های ورود مجدد سرور شما (به عنوان مثال آنهایی که در Apache قرار دارند) برای اسکن آسان تر می شوند و در سرور شما فضای کمتری پیدا می کنند

پلاگین با وردپرس Multisite شبکه فعال است!

توجه: افرادی که پلاگین را امتحان کرده اند تا کنون با آن خوشحال هستند و من می خواهم شهرت خوبی برای آن داشته باشم. در صورتی که چیزی برای شما کار نکند یا پیشنهاداتی داشته باشد، لطفا به انجمن مراجعه کنید و خوشحال خواهم شد که به شما کمک کنم.

قبل از ارزیابی این پلاگین، لطفا پست زیر http://chrislema.com/theres-wrong-way-give-

نسخه:
۱.۲.۵.۳
اخرین به روز رسانی:
۴ ماه پیش
تاسیسات فعال:
۱۰،۰۰۰+
نیاز به وردپرس نسخه:
۴.۰
تست شده تا:
۴.۹.۴
برچسب ها:
سبک سبک scriptdequeue depeue stylepagespeedspeedunload

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید