VaultPress
VaultPress

افزونه VaultPress

افزونه VaultPress

با سلام خدمت دوستان عزیز و سروران گرامی ، با معرفی افزونه VaultPress یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما دوستان عزیز هستیم .

نسخه:
۱.۹.۲
اخرین به روز رسانی:
۱ ماه پیش
نصب فعال:
۷۰،۰۰۰ +
نیاز به وردپرس نسخه:
۳.۲

افزونه  VaultPressیکی از مشهورترین افزونه های تهیه نسخه پشتیبان است. افزونه  VaultPress توسط Matt Mullenweg (سازنده وردپرس) و تیمش در شرکت Automattic تاسیس شده است.

استفاده از این افزونه  معایبی نیز دارد. اول این که اگر شما چندین سایت وردپرس داشته باشید هزینه های نگهداری سایت شما بسیار بالا می رود. دوم این که برای استفاده از این افزونه باید در JetPack ثبت نام کنید و یک حساب WordPress.com بسازید و افزونه JetPack را در سایت خود نصب کنید.

در پایان باید گفت که در طرح های اولیه فقط در آرشیو های سی روزه نسخه پشتیبان تهیه می شود. اگر می خواهید که آرشیو نسخه پشتیبان نا محدود داشته باشید، باید ماهیانه مبلغ ۲۹ دلار برای هر وب سایت پرداخت کنید که برای تازه واردان مبلغ بسیار گزافی است.

فزونه VaultPress یک افزونه وردپرسی و جزء افزونه های مدیریت پایگاه داده و تهیه بک آپ میباشد . این افزونه توسط گروه اتوماتیک که خود نیز از گروه های وردپرس است نوشته شده است و از بهترین ها در این زمینه می باشد. با استفاده از این افزونه می توانید نسخه پشتیبان از سایت خود تهیه کرده و خیالتان راحت باشد که
اگر مشکلی پیش آمد، می توانید سریعا به حالت قبلی بازگردانید .

VaultPress در حال حاضر از Jetpack پشتیبانی می شود و به آسانی هر پست ، نظیر فایل های رسانه ای، ویرایش، و تنظیمات داشبورد را در سایت خود به سرورهای ما پشتیبان می دهد. با VaultPress شما در برابر هکرها، نرم افزارهای مخرب، آسیب های تصادفی و وقفه های میزبان محافظت می شوید.

Download

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید