افزونه TM Photo Gallery

شرح

نمایش تصاویر پروژه خود را در گالری زیبا، پویا و آسان به حرکت. با استفاده از این افزونه WP، می توانید یک گالری با یک کلیک ایجاد کنید و آن را به هر پستی یا صفحه ای از سایت خود اضافه کنید.

TM گالری عکس یک راه حل متنوع برای هر نوع وب سایت است، چه شما یک وبلاگ، نمونه کارها شخصی و یا فروشگاه آنلاین. این تنظیمات چندگانه برای تنظیم گالری ها با توجه به نیازهای شماست.

ویرایشگر عکس. این ویژگی به شما اجازه می دهد تصاویر را به شیوه های مختلف ویرایش کنید. به عنوان مثال، شما می توانید یک عکس در جهت عقربه های ساعت و یا در جهت عقربه های ساعت چرخش و یک نقطه کانونی در منطقه مورد نیاز را تنظیم کنید.

انواع گالری ها. نوع طرح گالری را از شبکه، سنگ تراشی و گزینه های توجیه کنید. شما همچنین می توانید تعداد ستون ها و عکس های پوشش را برای گالری خود با یک کلیک تنظیم کنید.

اثر انیمیشن. اداری گالری های خود را با اثرات انیمیشن صاف مانند محو شدن، مقیاس، تلنگر، اسپری، و خیلی بیشتر.

جعبه نور. برای تجربه مشاهده آسان، بازدیدکنندگان می توانند هر تصویری را که در یک جعبه سبز می گیرند، دقیق تر نگاه دارند. شما می توانید به صورت اختیاری قابلیت پخش خودکار و حالت تمام صفحه را فعال کنید، از ریز عکسها استفاده کنید و فلش های نمایش را نشان دهید.

جهت یابی. با استفاده از فیلترها و گزینه های صفحه بندی، ناوبری ساده تر برای بینندگان ها را فراهم کنید. در اینجا چگونگی آنها را پیکربندی کنید:

    تنظیم نوع نمایشگر فیلتر و معیارهای برای فیلتر کردن تصاویر توسط؛
    تعداد تصاویر در هر صفحه را مشخص کنید
    دکمه “Load More” را اضافه کنید، شبکه “Load More” و بلوک صفحه بندی اضافه کنید.

تنظیمات متا گالری عکس TM همچنین دارای تنظیمات متا برای استفاده برای اهداف زیر است:

    برچسب ها را برای مجموعه ها و آلبوم ها مشخص کنید
    اضافه کردن آیکون ها، عناوین، و شرح؛
    تعدادی از کلمات برای توصیف مجموعه را تنظیم کنید
    متادون را فعال کنید.

اگر می خواهید گالری های جذاب ایجاد کنید و به راحتی آنها را سفارشی کنید، گالری عکس TM امیدوار کننده است.
نسخه:
۱.۱.۲
اخرین به روز رسانی:
۷ ماه پیش
تاسیسات فعال:
۱۰،۰۰۰+
نیاز به وردپرس نسخه:
۴.۵
تست شده تا:
۴.۷.۹
برچسب ها:
گالری عکس گالری عکس

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE