TinyMCE Advanced

افزونه TinyMCE Advanced

افزونه TinyMCE Advanced

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و سروران گرامی با معرفی افزونه TinyMCE Advanced یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما دوستان عزیز هستیم .

نسخه:
۴.۶.۳
اخرین به روز رسانی:
۲ ماه پیش
نصب فعال:
۲+ میلیون
نیاز به وردپرس نسخه:
۴.۸
تست شده تا:
۴.۸

این پلاگین به شما اجازه اضافه کردن، حذف و ترتیب دکمه هایی که در نوار ابزار Visual Editor نشان داده شده است. شما می توانید تا چهار ردیف از دکمه ها از جمله اندازه فونت، فونت خانواده، رنگ متن و پس زمینه، جداول و غیره پیکربندی کنید. همچنین منوی ویرایشگر را فعال کنید، تصاویر را مشاهده کنید.

این شامل ۱۵ پلاگین برای TinyMCE است که بسته به دکمه های انتخاب شده شما به صورت خودکار فعال یا غیرفعال می شوند. علاوه بر این افزونه، برخی از گزینه های معمول استفاده می شود به عنوان نگه داشتن تگ های پاراگراف در ویرایشگر متن و وارد کردن کلاس CSS از editor-style.css theme.
برخی از ویژگی های اضافه شده توسط این افزونه

پشتیبانی از ایجاد و ویرایش جداول.
گزینه های بیشتر هنگام وارد کردن لیست.
جستجو و جایگزینی در ویرایشگر.
قابلیت تنظیم خانواده فونت و اندازه قلم.
و خیلی های دیگر.

با استفاده از این افزونه می توانید منوی TinyMCE را از بالای نوار ابزار نیز فعال کنید. این باعث می شود که ویرایشگر قدرتمند تر و راحت تر باشد.

دانلود افزونه از مخزن وردپرس :

Download

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید