newstatpress_77663 (1)
newstatpress_77663 (1)

افزونه StatPress

با سلام خدمت دوستان عزیز و سروران گرامی ، با معرفی افزونه StatPress یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما دوستان گرامی هستیم .

نسخه:
۲.۰
اخرین به روز رسانی:
۷ سال پیش
نصب فعال:
۱۰۰۰+
نیاز به وردپرس نسخه:
۲.۹.۲
تست شده تا:

افزونه StatPress یک افزونه وردپرسی و جزء افزونه های آمارگیری میباشد . این افزونه یک آمارگیر کامل برای وردپرس است که اکثر اطلاعات از قبیل بازدیدهای ورودی از طریق موتورهای جستجو، صفحات بازدید شده و… را ذخیره کرده و به صورت اطلاعات نموداری و برداری ارائه می کند .

هنگامی که افزونه NewStatPress فعال شده است، بلافاصله شروع به جمع آوری اطلاعات آمار می کند. با استفاده از NewStatPress شما می توانید بازدید کنندگان خود را  همچنین جاسوس ها را در حالی که در حال گشت و گذار در وبلاگ شما هستند را چک کنید .
در منوی داشبورد صفحه NewStatPress را پیدا خواهید کرد که در آن می توانید آمار (نظارت یا دقیق) را جستجو کنید.
NewStatPress همچنین شامل یک ویجت است که احتمالا می تواند به یک نوار کناری اضافه شود (یا کد ساده PHP اگر شما نمی توانید از ویدجت استفاده کنید!).

با استفاده از ajax / javascript جدید برای متغیرها در ویجت، افزونه برای کاربر سریعتر است ، حتی بازدید سایت شما حتی با ۱GB یا بیشتر از پایگاه داده برای استفاده قرار میگیرد . (لازم است که API خارجی در NewStatPress> Options> API فعال شود)

مهم: تمامی نسخه های قبلی از ۱.۰.۴ به XSS و تزریق SQL از یک رویه قدیمی Statpers تحت پوشش هستند. شما باید از حداقل نسخه ۱.۰.۶ برای جلوگیری از مشکل امنیتی استفاده کنید.
لطفا همیشه به آخرین نسخه موجود دسترسی داشته باشید.

نگهداری جدول DB

NewStatPress می تواند به طور خودکار سوابق قدیمی را حذف کند تا اجازه ورود سوابق جدید را در صورت وجود فضای محدود را فراهم کند. این ویژگی ها به عنوان StatPress اصل باقی مانده است، اما به جای آن داده های تاریخچه جایگزین خواهد شد.

API خارجی

API خارجی راهی برای ارائه اطلاعات جمع آوری شده به عنوان یک سرویس وب با استفاده از یک تماس POST است. با استفاده از آن شما می توانید (به عنوان مثال) اطلاعات جمع آوری شده ی وردپرس خود را در داخل یک سایت دروپال استفاده کنید.
API باید با چک کردن یک پرچم به گزینه (به طور پیش فرض غیر فعال میشود) و کلید خصوصی باید وارد شود (شما می توانید یک تصادفی تولید کنید). این کلید برای تأیید اعتبار نامیده شده به عنوان یک مشتری مجاز معتبر است. حتی اگر API برای استفاده خارجی باشد، برای استفاده از AJAX سرعت نسخه ای صفحه به طور داخلی استفاده می شود، بنابراین در بعضی موارد لازم است که آن را فعال کنید تا به مرور صفحات نمای کلی و جزئیات ادامه دهید.

در واقع این ها دستورات در دسترس هستند:

فرماندهی | پارامترها | شرح

  •  نسخه Newstatpress مورد استفاده میباشد.
  • به جدول نمایشی داشبورد Newstatpress می دهد .

API خارجی عملا توسط Multi-NewStatPress استفاده می شود (نرم افزاری نسبت به مدیریت داده ها از نصب چندگانه NewStatPress در سرورهای مختلف).

اگر می خواهید از API استفاده کنید، باید این مقادیر را به POST منتقل کنید:

  • VAR متغیر برای پرس و جو (مانند ‘نسخه’)
  • KEY MD5 از تاریخ در دقیقه به علاوه کلید شما وارد گزینه (به عنوان مثال در PHP: md5 (gmdate (‘mdy H من’))) شوید .
  • پارامتر مرتبط با VAR
  • TYP نوع نتیجه: JSON (به طور پیش فرض) HTML

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE