خانه / افزونه های رایگان / افزونه سئو / افزونه SEO Friendly Images

افزونه SEO Friendly Images

با سلام خدمت دوستان عزیز و سروران گرامی ، با معرفی افزونه SEO Friendly Images یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما دوستان گرامی هستیم .

افزونه SEO Friendly Images یکی دیگر از افزونه های وردپرسی و عضو افزونه های سئو میباشد . این افزونه کاربردی متاهای title و alt را به تصاویر اضافه کرده و باعث افزایش سئو تصاویر سایت می شود. در صورتی که خودتان این متاها را به تصاویر اضافه نکرده اید توصیه می شود که حتما از این افزونه استفاده کنید .

ایده این افزونه براساس افزونه ی WordPress  ، مانند “تصاویر دوستانه SEO” توسط ولادیمیر پرمولاک است. این نسخه افزونه دارای تنظیمات بیشتر، امکان پیکربندی صحیح «alt» / «title» است و به صورت فعال نگهداری می شود. همچنین یک تابع همگام سازی وجود دارد که به طور خودکار از عنوان “alt as به عنوان” استفاده می کند “و بالعکس .

این پلاگین به طور خودکار برچسبهای ALT را برای همه تصاویر در سایت شما اضافه می کند که دارای برچسب ALT دستی نیستند و از اسکن هوشمند برای بهترین بهینه سازی جستجوگرها استفاده می کنند.

ویژگی های PB SEO تصاویر دوستانه

  • همگام سازی: شما می توانید “alt” to “title” را همگام سازی کنید و بالعکس
  • نادیده گرفتن: شما می توانید صفات موجود «alt» و «title» را با یک طرح سفارشی لغو کنید
  • طرح: یک طرح برای «alt» و «title» خود را برای تنظیم انعطاف پذیری و بهینه سازی محتوای خود تنظیم کنید
  • برای همه تصاویر: افزونه با تصاویر در پست ها و پست های ریز عکس هم کار می کند
  • پشتیبانی از WooCommerce: عنوان کاربری محصول WooCommerce به عنوان تصویر alt / title (ویژگی حرفه ای)
  • SEO Proved: تنظیمات پیش فرض افزونه توسط یک مشاور جستجوگر گواهی شده است

نمایی از اسکرین شات افزونه

 

دانلود از مخزن وردپرس :

Download

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید