افزونه Post Types Order

شرح

بیش از ۲.۵ میلیون بار دانلود و تقریبا PERFECT رتبه از ۲۰۰ بازخورد.
پلاگین قدرتمند، پست های سفارش و انواع پست ها اشیاء با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن جاوا اسکریپت قابل مرتب شدن.

این سفارش را می توان در داخل فهرست پیش فرض وردپرس نوع آرشیو یا یک رابط مجدد سفارش مجدد که همه اشیا را نمایش می دهد، سفارشی کنید.
این اجازه می دهد که پست ها را برای هر نوع پست سفارشی تعریف شده، از جمله پست های پیش فرض، مرتب کنید. همچنین شما می توانید پست ها را در رابط کاربری مرتب شده بر اساس مرتب سازی جدید خود نمایش دهید. سفارش پست هرگز آسان تر نبوده است.
استفاده

این موضوع در نظر گرفته شده است تا همه بتوانند بدون توجه به تجربه وردپرس استفاده کنند، بنابراین بسیار آسان است:

    پلاگین را از طریق رابط نصب پلاگین نصب کنید یا با آپلود پوشه post-types order به / wp-content / plugins / directory خود قرار دهید.
    پلاگین سفارش پست را فعال کنید
    یک صفحه تنظیم جدید در تنظیمات> ارسال نوع سفارش ایجاد خواهد شد، شما باید با آن چک کنید و اولین گزینه را ذخیره کنید.
    با استفاده از گزینه AutoSort به عنوان ON شما نیازی به نگرانی در مورد هر گونه تغییر کد، پلاگین به روز رسانی سفارش در پرواز پرواز انجام دهید.
    از رابط مجدد سفارش استفاده کنید که برای هر نوع پست سفارشی (غیر سلسله مراتبی) ظاهر می شود تا دستور پست را به یک مورد جدید تغییر دهد.
    اگر ترجیح می دهید مرتب از طریق کد اعمال شود، شامل ‘orderby’ => ‘menu_order’ در استدلال های پرس و جو پرس و جو، جزئیات بیشتر در http://www.nsp-code.com/sample-code-on-how-to-apply-the -sort-for-post-types-order-plugin /

مثال استفاده
همانطور که می بینید فقط یک موضوع از کشیدن و رها کردن و ارسال سفارش در سمت راست در سمت راست تغییر خواهد کرد.
اگر به دلایلی نظم پست در سمت چپ شما به روزرسانی نشود، یا چیزی را اشتباه انجام دهید یا کد موضوعی که استفاده میکنید، از یک درخواست استاندارد در هر قاعده و مقررات وردپرس استفاده نکنید. اما ما هنوز هم می توانیم کمک کنیم، از این انجمن برای گزارش مشکل خود استفاده کنیم، زیرا بسیاری از مردم با خوشحالی به ما کمک می کنند یا با ما تماس می گیرند.

این افزونه در سایت شما چیزی اشتباه است فقط از انجمن استفاده کنید یا با ما تماس بگیرید و ما آن را بررسی خواهیم کرد.

نیاز بیشتری؟ نسخه پیشرفته این افزونه را در نوع پیشرفته ارسال انواع سفارشات که شامل سلسله مراتب سفارش انواع پست، مرتب سازی دستی / مرتب سازی خودکار، دسته بندی فردی، شرایط استفاده، صفحه بندی برای لیست بزرگ، آماده موبایل، رابط پیشرفته، سازگاری پلاگین (MultiSite Network Support ، WPML، Polylang، WooCommerce، WP تجارت الکترونیکی، پلتفرم Pro، پیدایش و غیره)، رابط کاربری مجدد فونت، … و بسیاری دیگر !!

این افزونه توسط Nsp-Code توسعه یافته است
نسخه:
۱.۹.۳.۶
اخرین به روز رسانی:
۳ ماه پیش
تاسیسات فعال:
۴۰۰،۰۰۰+
نیاز به وردپرس نسخه:
۲.۸
تست شده تا:
۴.۹.۴
زبان ها:
برچسب ها:
post post orderpost مرتب سازی بر اساس postposts sortsort

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE