خانه / افزونه های رایگان / افزونه مدیریت پایگاه داده / افزونه Pods – Custom Content Types and Fields

افزونه Pods – Custom Content Types and Fields

شرح

مدیریت تمام محتوای سفارشی شما در یک مکان با چارچوب Pods نیاز دارد. تو می توانی:

    ایجاد و ویرایش انواع پست های سفارشی، طبقه بندی، زمینه ها و گسترش اشیاء وردپرس موجود مانند کاربران، رسانه، پست ها و صفحات و یا گسترش انواع پست های دیگر پلاگین ها – همه از Pods.
    محتوای سفارشی خود را به راحتی نمایش دهید، اینکه آیا می خواهید از کد کوتاه، ویدجت، رویکرد الگو Pods Template استفاده کنید یا از پیوند استاندارد در قالب های وردپرس و توابع استفاده کنید.
    ایجاد ارتباط بین هر یک از مطالب خود را برای کمک به سازماندهی آن در روش های منطقی و مفید با زمینه های ارتباطی.

اجازه دهید Pods به شما کمک می کند تا مهارت های توسعه خود را افزایش دهید و مطالب را فراتر از پست های استاندارد وردپرس استاندارد مدیریت کنید. برای راهنمایی کاربر، انجمن پشتیبانی، و چت Slack ما برای کمک به شما با Pods توسعه دهید.
معرفی
نسخه:
۲.۷.۱
اخرین به روز رسانی:
۳ ماه پیش
تاسیسات فعال:
۵۰،۰۰۰ +
نیاز به وردپرس نسخه:
۴.۵
تست شده تا:
۴.۹.۴

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید