افزونه Media File Renamer

شرح

Media Renamer فایل پلاگین وردپرس است که فیزیکی فایل های رسانه ای به راحتی برای یک سیستم پاک کننده و برای جستجوگرها بهتر است. لطفا این توضیح را بخوانید

مهم. این در اصل یک نامزد خودکار بر اساس عنوان رسانه است. این ویژگی های پلاگین به معنای اتوماتیک بسته بودن عنوان رسانه بود. تغییر نام دستی (و چند ویژگی دیگر) دو سال بعد در نسخه Pro اضافه شد. من می توانم ویژگی های پیچیده ای را بر اساس درخواست های معمولا در نرم افزار فراهم کنم تا قادر به حفظ کیفیت افزونه و پشتیبانی آن باشم.

چطور کار می کند افزونه به طور خودکار نام فایل های رسانه ای خود را تغییر می دهد بسته به عناوین آنها. هنگامی که پرونده ها تغییر نام داده می شوند، مراجع به آن نیز به روز می شوند (پست ها، صفحات، انواع سفارشی و ابرداده های آنها). یک ستون جدید در Media Manager به شما نام فایل ایده آل جدید را نشان می دهد و یک دکمه به شما اجازه می دهد تا آن را به طور نامحدود تغییر نام دهید. شما می توانید با استفاده از آیکون های کوچک، فرایند اتوماتیک تغییر نام را قفل کنید و باز کنید. همچنین یک داشبورد کوچک به نام File Renamer در Media وجود دارد که به شما کمک می کند فایل های خود را یک بار تغییر نام دهید. کاربران پیشرفته می توانند با استفاده از فیلتر های پلاگین تغییر شیوه تغییر نام فایل ها (بررسی سوالات متداول). همچنین گزینه LOCK در هر عکس وجود دارد تا از نام فایل برای تغییر بیشتر جلوگیری شود.

PRO VERSION. نسخه Pro چند ویژگی دیگر مانند تغییر نام دستی، تغییر نام بر اساس پست ارسال شده به رسانه ها یا محتوای متن جایگزین (ALT)، ثبت نام از پرس و جو SQL و چند گزینه دیگر را می دهد. یک فرایند خوب این است که در واقع پلاگین را تغییر نام دهد به طور خودکار (مانند نسخه رایگان) و تغییر نام دستی برای فایل هایی که نیاز به تنظیم دقیق دارند.

مراقب باش. تغییر نام فایل یک فرایند خطرناک است. قبل از تغییر همه چیز به طور خودکار، سعی کنید ابتدا فایل های چندگانه را تغییر نام دهید و بررسی کنید که آیا تمام مراجع به آن فایل ها به درستی در وب سایت شما به روز شده اند. وردپرس دارای بسیاری از تم ها و پلاگین ها است که این فرآیند تغییر نام نمی تواند متاسفانه همه موارد را پوشش دهد، به ویژه اگر پلاگین های دیگر از شیوه های غیر متعارف استفاده می کنند. اگر منابع به درستی به روز نمی شود، لطفا یک پست خوب (نه یک عصبانی) در موضوعات پشتیبانی بنویسید 🙂 من بهترین کار را برای پوشش موارد بیشتر و بیشتر انجام خواهم داد. در هر صورت، قبل از استفاده از یک افزونه که نصب شما را تغییر می دهد، همیشه یک پشتیبان از پایگاه داده و فایل های خود را تهیه کنید. برای پشتیبان گیری، می توانید از یک افزونه به عنوان UpdraftPlus استفاده کنید. همچنین، به نظر می رسد که وب سایت شما پس از تغییر نام چندین بار شکسته شود، سعی کنید حافظه پنهان خود را پاک کنید. HTML مخفی شده در واقع با نامهای جدید مرتبط نیست.

برای توسعه دهندگان این افزونه را می توان بهینه سازی کرد و به روز رسانی مرجع برای تم ها / پلاگین های شما ارتقا یافت. اینجا نگاه کن

فقط باید مطمئن شوید این افزونه اجازه نخواهد داد که نام فایل را به صورت دستی در نسخه استاندارد آن تغییر دهید. نسخه Pro مورد نیاز است. اگر شما قصد دارید یک بررسی عصبانی بنویسید زیرا این ویژگی در دسترس نیست، لطفا ذکر کنید که تمام توضیحات را بخوانید.

این افزونه کاملا با WP Retina 2x، WPML و بسیاری دیگر کار می کند. آیا در ویندوز، لینوکس، BSD و OSX آزمایش شده است.

زبان ها: انگلیسی، فرانسوی.

نسخه:
۴.۰.۳
اخرین به روز رسانی:
۲ روز قبل
تاسیسات فعال:
۳۰۰۰۰+
نیاز به وردپرس نسخه:
۴.۶
تست شده تا:
۴.۹.۴

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید