خانه / افزونه های رایگان / افزونه سئو / افزونه Local Search SEO Contact Page

افزونه Local Search SEO Contact Page

شرح

جستجو در صفحه جستجو در صفحه تماس با صفحه نمایش اطلاعات کسب و کار فرمت microData برای هر دو فرمت Schema.org و hCard (در عین حال!) در یک حالت قابل تنظیم است. همچنین یک کد QR، نقشه گوگل، مختصات جغرافیایی، دکمه های رسانه های اجتماعی و خیلی چیزهای دیگر را تولید می کند.

برای استفاده از این پلاگین، به صفحه تنظیمات بروید و به چند یا چند گزینه که دوست دارید وارد شوید. هر گزینه ای که از سمت چپ خارج شده است یا روی صفحه نمایش خاموش خواهد شد یا در بعضی موارد یک پیش فرض اجباری اعمال خواهد شد (به عنوان مثال – فرمت دامنه گوگل نقشه ها یا اندازه نقشه). هنگام استفاده از کد کوتاه کامل، شما قادر به نمایش یا پنهان سازی ماژول های فردی از مشاهده صفحه کامل هستید.

لطفا توجه داشته باشید که زمان پردازش ۲۴ ساعته برای ورود به بخش ساعت کاری لازم است. زمان نمایش داده شده در ۱۲ ساعت (AM / PM) فرمت می شود، با این حال ۲۴ ساعت برای Spec Schema.org مورد نیاز است. همچنین، اگر نقشه Google شما کار نمی کند و شما اطلاعات خود را به درستی وارد کرده اید، سعی کنید نام متغیر “نام تجاری بر روی نقشه” را پاک کنید. اگر شما یک حساب Google Places را در آن نام کسب و کار ندیده اید و تلاش می کنید از این ویژگی استفاده کنید ممکن است نقشه شما را شکست دهد.

امکانات:

    نشانه گذاری Microdata Schema.org برای فهرست بندی آسان موتور جستجو
    آسان برای استفاده از صفحه تنظیمات مدیریت
    دسترسی به یک صفحه کامل از پیش تنظیم شده یا جداگانه با یک میزبان از کد کوتاه
    سازماندهی فرمت hCard و Schema.org برای قطعه های غنی / microdata
    شماره تلفن، فکس و ایمیل برای تماس
    Schema.org ساعت کار را فرمت کرده است
    گزینه های روش پرداخت فرمت Schema.org
    تصاویر و ارتباطات رسانه های اجتماعی برای فیس بوک، توییتر، یوتیوب، LinkedIn، Pinterest، گوگل و بسیاری دیگر.
    کد QR با جهت به آدرس شما و یا هر لینک سفارشی
    نقشه گوگل با Google Place یا جهت
    رفع نقشه گوگل ناپدید یا iframe با استفاده از کوتاه

نسخه حق بیمه ما این پلاگین SEO بسیار موثر را بررسی کنید.

برای گزینه های پشتیبانی سفارشی اینجا را کلیک کنید.

سایر اطلاعات:

متغیرهای ترجمه موقت موجود در “seo-contact-page.php” وجود دارد، شما می توانید این متغیرها را تغییر دهید تا متن مورد نظر را در وب سایت خود برای برچسب های مختلف (تلفن، ایمیل، و غیره) نمایش دهید.

اگر شما هر گونه پیشنهاد یا درخواست ویژگی، لطفا به آنها ارسال کنید به ایمیل ما در زیر.

لینک های مربوطه:

نسخه حق بیمه ما این پلاگین SEO بسیار موثر را بررسی کنید.
* صفحه اصلی ما
* تماس با ما

این نسخه با تمام نسخه های وردپرس از ۳.۱.۳ سازگار است. اگر هنوز از نسخه قدیمی WP استفاده می کنید، ممکن است کار کند، اما ما نسخه های قدیمی تر را آزمایش نمی کنیم.
مجوز

این افزونه تحت GPL منتشر می شود، شما می توانید آن را به صورت رایگان در وبلاگ شخصی یا تجاری خود استفاده کنید. اگر از این پلاگین لذت می برید، لطفا کلمه ای در مورد کسب و کار کسب و کار را گسترش دهید و در مورد ثبت نام برای درسهای آموزشی مختلف ما را مطالعه کنید.
نسخه:
۲.۱.۷
اخرین به روز رسانی:
۳ سال پیش
تاسیسات فعال:
۵۰۰۰+
نیاز به وردپرس نسخه:
۳.۱.۳
تست شده تا:
۴.۰

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE