افزونه Gutenberg

مقالات افزونه های ورد پرس
قالب وردپرس
شرح
گوتنبرگ بیش از یک ویرایشگر است. در حالی که ویرایشگر تمرکز را در حال حاضر، پروژه در نهایت بر کل تجربه چاپ و نشر، از جمله سفارشی سازی (منطقه تمرکز بعدی) تاثیر می گذارد.
در مورد پروژه بیشتر بدانید.
ویرایش تمرکز
ویرایشگر یک تجربه جدید در صفحه و پست ایجاد می کند که پست های غنی را آسان می کند و “بلوک ها” را برای آسان ساختن کد های کوتاه، HTML سفارشی یا “گوگل رمز و راز” کشف کشف می کند. – مت مولنوه
یکی از مواردی که وردپرس را از دیگر سیستم ها می سازد، این است که به شما اجازه می دهد تا همانطور که می توانید تصور کنید که به عنوان یک قالب پیام های ثروتمند ایجاد شده است – اما فقط اگر شما HTML و CSS را می شناسید و تم سفارشی خود را ایجاد می کنید. با فکر کردن به ویرایشگر به عنوان یک ابزار برای اجازه دادن به نوشتن پست های غنی و ایجاد پوسته زیبا، ما می توانیم وردپرس را به چیزی تبدیل کنیم که کاربران دوست دارند وردپرس را دوست دارند، به عنوان چیزی که آنها را انتخاب می کنند، مخالف هستند، زیرا این همان چیزی است که هر کس دیگری از آن استفاده می کند.
گوتنبرگ به ویرایشگر به عنوان یک فیلد محتوا بیشتر نگاه می کند و مجددا به یک طرح تبدیل می شود که تقریبا یک دهه تغییر نکرده است. این به ما اجازه می دهد تا یک تجربه مدرن ویرایش را به طور کلی طراحی کنیم و پایه ای برای چیزهایی بسازیم.
به همین دلیل است که ما در کل صفحه ویرایش، به جای فقط فیلد محتوا، نگاه میکنیم:
بلوک واسط های متعدد را متحد می کند. اگر ما اضافه کنیم که در بالای رابط موجود، این پیچیدگی را اضافه می کند، بلکه بر خلاف حذف آن است.
با بازخوانی رابط، ما می توانیم نوشتن، ویرایش و انتشار تجربه را مد نظر قرار دهیم، با کاربرد و سادگی در ذهن، به نفع هر دو کاربر جدید و گاه به گاه.
وقتی که بلوک منحصر به فرد در مرکز قرار می گیرد، یک مسیر روشن برای توسعه دهندگان برای ایجاد بلوک های حق بیمه ارائه می دهد که برتر از هر کد کوتاه و ویدجت است.
با توجه به کل رابط، یک پایه محکم برای تمرکز بعدی، سفارشی سازی کامل سایت است.
نگاهی به صفحه ویرایشگر کامل نیز به ما امکان می دهد تا بنیاد را به مراتب مدرن تر کنید و گام هایی را برای به دست آوردن آینده مایع و جاوا اسکریپت که به طور کامل از API وردپرس REST استفاده می کند، بکشید.
بلوک ها
بلوکها تکامل یکپارچه ای از آنچه که در حال حاضر تحت پوشش هستند، از طریق کد کوتاه، جاسازی، ویدجت، فرمت پست، نوع پست سفارشی، گزینه های تم، متا جعبه و دیگر عناصر قالب بندی پوشش داده می شود. آنها وظیفه وردپرس را با وضوح یک تجربه کاربر پسند سازگار می کنند.
تصور کنید یک بلوک سفارشی “کارمند” که یک مشتری می تواند به یک صفحه درباره صفحه بکشید تا به طور خودکار تصویر، نام و زون را نمایش دهد. کل جهان پلاگین ها که همه وردپرس را به همان شیوه گسترش می دهند. منوها و ویدجت های ساده شده. کاربران که فورا می توانند وردپرس را درک کنند و از آن استفاده کنند – و ۹۰٪ از افزونه ها. این به شما این امکان را می دهد که به آسانی پست های زیبا را مانند این مثال کامپوننت کنید
پرسش های متداول برای پاسخ به شایع ترین سوالات در مورد پروژه را بررسی کنید.
سازگاری
پست ها سازگار هستند و کد کوتاه هنوز کار خواهند کرد. ما به طور مداوم در حال بررسی چگونگی قرار گرفتن متابوکوهای بسیار مناسب می باشد و به دنبال راه حل هایی از یک افزونه می گردیم تا گوتنبرگ را غیرفعال کند تا به طور خودکار تشخیص دهد آیا گوتنبرگ بارگیری می کند یا خیر. در حالی که ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که تجربه ویرایش جدید از نوشتن به انتشار، کاربر پسند است، ما متعهد به یافتن یک راه حل مناسب برای سایت های موجود بسیار مناسب می باشیم.
مراحل گو تنبرگ
گوتنبرگ دارای سه مرحله برنامه ریزی شده است. اول، برای ورود به وردپرس ۵.۰، برای تجربیات پس از ویرایش و اجرای بلوکها تمرکز دارد. این مرحله اولیه متمرکز بر یک رویکرد محتوا است. استفاده از بلوک ها، همانطور که در بالا ذکر شد، به شما اجازه می دهد که بر محتوایت محتوای خود بدون غفلت از گزینه های دیگر تنظیمات تمرکز کنید. این در نهایت به همه کاربران کمک خواهد کرد محتوای خود را به شیوه ای جذاب، مستقیم و بصری ارائه دهد.
این عناصر بنیادی راه را برای مراحل دو و سه، برنامه ریزی شده برای سال آینده، برای فراتر از پست به قالب صفحه و در نهایت، سفارشی سازی سایت کامل، هموار می کند.

گوتنبرگ یک تغییر بزرگ است و راه هایی برای اطمینان از اینکه عملکرد موجود (مانند کد کوتاه و متا جعبه) همچنان کار می کنند، در حالی که اجازه می دهد توسعه دهندگان زمان و مسیر انتقال به طور موثر وجود دارد. در نهایت، فرصت های جدید برای پلاگین ها و توسعه دهندگان تم ایجاد خواهد شد تا به راحتی کاربران را از طریق یک تجربه جذاب و بصری که با استفاده از ابزارهای پشتیبانی شده توسط هسته، به کاربران ارائه می دهد، ارائه دهد.
همکاران
گوتنبرگ توسط بسیاری از همکاران و داوطلبان ساخته شده است. لطفا لیست کامل در CONTRIBUTORS.md را ببینید.

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE