خانه / افزونه های رایگان / افزونه مدیریت پایگاه داده / افزونه Formidable Forms – Form Builder for WordPress

افزونه Formidable Forms – Form Builder for WordPress

شرح
وردپرس فرم ساز پلاگین

Formidable Forms یک پلاگین فرم انعطاف پذیر و رایگان وردپرس است. به راحتی فرم های تماس، نظرسنجی ها و نظرسنجی ها، فرم های تولید سرب، فرم های ایمیل و هر نوع دیگر که تصور می کنید، ایجاد کنید. با یک قالب فرم تماس از پیش ساخته شده یا فرم های کاملا سفارشی ایجاد کنید. از کوچکترین فرم برگزیده نوار کناری به فرم های بزرگ کار و درخواست استخدامی، Fores Forms ساخته شده است تا همه کارها را انجام دهد. درباره Formid Formidable در FormidableForms.com بیشتر بدانید

یک فرم تماس حرفه ای وردپرس بدون هیچ کدام ایجاد کنید فرم های واکنش پذیر موبایل را در هر اندازه صفحه نمایش عالی ببینید. علاوه بر این، تغییر فرم طرح ساده با کلاس های طرح بندی شامل است. اگر به سفارشی های پیشرفته تر نیاز دارید، شما باید دسترسی کامل به HTML و CSS فرم را تغییر دهید.

مشاهده مستندساز سازنده فرم
تمام ویژگی های مورد نیاز برای فرم های وردپرس زیبا

فرم های نامحدود با تمام انواع زمینه های ضروری ایجاد کنید.

    متن تک خط (برای نام، شماره تلفن، آدرس و بیشتر)
    پست الکترونیک
    آدرس وب سایت
    متن بند
    دکمه های رادیویی
    جعبه ها
    جعبه را انتخاب کنید
    عدد
    شماره تلفن
    زمینه های مخفی
    شناسه کاربر
    بلوک HTML
    reCaptcha (جعبه نامرئی یا یکبار کلیک کنید)

فرم قالب

ایجاد فرم ها در ثانیه با قالب های از پیش ساخته ساخته شده است. یا قالب های فرم خودتان را اضافه کنید و فرم ها را برای به اشتراک گذاشتن صادر کنید. قالب فرم تماس رایگان در هنگام نصب فرم های فرموله شده گنجانده شده است. ما همچنین دارای یک کتابخانه در حال رشد از قالب های قابل دانلود است.
قالب های وردپرس خود را سفارشی کنید

این که آیا شما از ابتدا یا از قالب فرم شروع می کنید، فرم های شما می تواند سفارشی با این وجود شما می خواهید.

    ارسال پیام های ایمیل نامحدود و پاسخ گیرنده ها.
    از متن ورودی جابجایی در زمینه های فرم استفاده کنید که هنگام تایپ شروع می شود.
    از کلاسهای CSS آماده (یا کلاسهای CSS سفارشی خود) استفاده کنید تا زمینههای فرم خود را ترتیب دهید و فرمهای چند ستون ایجاد کنید
    اصلاح فرم HTML برای نیازهای فردی شما.
    پیام موفقیت فرم را سفارشی کنید و متن دکمه ارسال کنید.
    پس از ارسال یا نمایش محتوای از یک صفحه محافظت شده، به صفحه دیگری هدایت کنید.

اشکال وردپرس خود را با هیچ کدی سبک نکنید

استفاده از شکل ژنراتور ساخته شده در شکل بصری برای فورا سفارشی کردن ظاهر و احساس فرم های وردپرس خود را. با چند کلیک، فرم شما می تواند به سبک شخصی شما مطابقت داشته باشد. قالب تک ظاهر فرم به تمام فرم ها در سایت شما اعمال خواهد شد. اما اگر تصمیم بگیرید که برای سبک های مختلف به سبک های مختلف نیاز دارید، Formidable Forms Pro منتظر است.
فرم های وردپرس خود را با سهولت منتشر کنید

هنگامی که فرم WP شما درست ساخته شده و طراحی شده و به همان شیوه ای که شما آن را دوست دارید، با استفاده از رابط کاربری سازنده کوتاه برای استفاده آسان، آن را منتشر کنید. لینک مستقیم نیز برای پیش نمایش فرم ها و بررسی های ایمیل در یک صفحه خالی موجود است.

حفاظت از هرزنامه هانیپت در هر فرم وب سایت گنجانده شده است، اما شما همچنین می توانید ReCAPTCHA نامرئی، reCAPTCHA با یک کلیک و Akismet را برای کنترل هرزنامه های اضافی در فرم های تماس خود اضافه کنید.
صرفه جویی در هر فرم ارسال

شما ممکن است قبلا آن را بدانید اما ارسال ایمیل با وبسایت خود میزبانی شده وردپرس ۱۰۰٪ قابل اعتماد نیست. اما هر رهبری که در فرم تماس آنلاین شما ثبت شده است مهم است. یک نفر را از دست ندهید! به همین دلیل است که مهار کننده موجب صرفه جویی در هر گونه فرم ارسال تماس در پایگاه داده وردپرس خود را ذخیره می کند و آنها را در صفحه فرمودنی -> مقالات خود لیست می کند. در حال حاضر حتی اگر اخطار ایمیل به شکل شکست ناپذیر باشد، شما یک سرب را از دست نخواهید داد.

آیا شما نیاز به فرم های سازگار با GDPR دارید؟ بدون مشکل خاموش کردن ردیابی IP یا تنظیم برای ارسال اعلان فرم خود، و یا برای ایجاد رضایت، کادر انتخاب جعبه را به فرم خود اضافه کنید.

نیاز به وارد کردن منجر به سرویس دیگری مانند MailChimp؟ بدون مشکل فرم صادرات به CSV منجر می شود و سپس آن را در اکسل باز کرده و یا هر جا وارد می شود.

به علاوه، منجر به تصادف با حذف یک فرم نمی شود. فرم ها را به سطل زباله ارسال کنید و در صورت لزوم آنها را بازیابی کنید.
ویژگی های فرم ساز پلاگین

Forms Pro Pro یک ارتقا است که قدرت بیشتری را به فرم های رایگان شما اضافه می کند. اشکال چند صفحه ای، منطق شرطی، ادغام فرم پرداخت، مدیریت داده ها، ارسال پست های جلویی برای محتوای تولید شده توسط کاربر، ویرایش جلویی، و بارهای بیشتر قایق.

دیگر پلاگین سازنده وردپرس فقط اجازه جمع آوری داده ها را می دهد. اما فرم های حرفه ای ما همچنین گزینه هایی را برای نمایش ارسال فرم در قسمت جلوی سایت شما اضافه می کند. ورودی، نمایش، ویرایش و فیلتر کردن داده ها در جلوی بدون هیچ پلاگین اضافی. Formsable Forms یک راه حل قدرتمند برای فرم های خرید، فرم سفارش، دایرکتوری عضو، فرم ثبت نام کاربر، تقویم رویداد و غیره است.

    انواع حوزه های بیشتر: صفحه های شکسته، عنوان های بخش، تکرار گروه های زمینه (تکرار کننده)، بارگذاری چندین فایل، متن غنی، datepicker، زمان، مقیاس، رتبه ستاره، لغزنده، تغییر، زمینه های پویا پر از فرم های دیگر، رمز عبور، برچسب ها، آدرس ، و بیشتر.
    چند مرحله ای با نوار پیشرفت: ایجاد فرم های پینگ زیبا با ریشه و شاخص های پیشرفت. استفاده از منطق شرطی در برش صفحه برای فرمهای شاخه ای.
    منطق شرطی برای اشکال هوشمند: نمایش یا پنهان کردن فیلدها در فرم شما براساس انتخاب کاربر یا نقش کاربر.
    مسیر یابی ایمیل: به طور موقت ارسال ایمیل های چندرسانه ای خودکار و اطلاعیه ها بر اساس ارزش ها در فرم شما.
    محاسبات زمینه: محاسبات اساسی و پیچیده ایجاد کنید و حتی متن را از چندین فیلد ترکیب کنید.
    Styler شکل ویژوال با چندین قالب: ایجاد قالب های یک ظاهر طراحی شده چندگانه و آنها را به هر یک از فرم های خود اختصاص دهید. نیاز به یک ظاهر طراحی بوت استرپ؟ ما تو را تحت پوشش قرار داده ایم
    مدیریت ورودی: ورودی های قابل انعطاف و قدرتمند نمایش، ویرایش و حذف را از هر نقطه از سایت خود و مشخص کنید چه کسی مجوز انجام این کار را دارد.
    نمایش داده های فرم با نمایش ها: فرمت، فیلتر کردن و نمایش اطلاعات ارسال شده در قالب های وردپرس خود را در نمایش های سفارشی.
    نمودارها و نمودارها برای تجسم داده: نمایش آمار از ورودی های فرم و تجزیه و تحلیل داده های خود را در انواع سبک های چشم نواز با نمودار که به صورت خودکار به روز رسانی به عنوان داده های جدید ارائه شده است.
    کاربر ارسال پست ها و صفحات جلویی: ایجاد و ویرایش پست های WordPress، صفحات، و حتی انواع پست های سفارشی از فرم های آنلاین جلویی.
    ویرایش جلویی: کاربران اجازه می دهد تا نوشته ها و پست های فرم خود را از قسمت جلوی سایت خود ویرایش کنند.
    کاربرانی که وارد سیستم شده اند میتوانند پیشرفت فرم را ذخیره و بعدا بازگردانند.
    تنظیمات مجوز فرم: محدودیت مشاهده فرم بر اساس نقش کاربر.
    شرط تغییر پس از ارسال فرم
    فرم ها را به صورت خودکار با استفاده از متا یا مقادیر از پست های خود، از جمله زمینه های سفارشی، پر کنید.
    واردات و صادرات فرم ارسال با CSV.
    محدود کردن تعداد ورودی های فرم برای هر کاربر، IP، یا کوکی.
    قالب های پیش نمایش فرم / نمایه ما را به عنوان نقطه شروع یا محصول نهایی وارد کنید.
    برچسب زدن سفید: جایگزین مارک بزرگی با خود در منطقه مدیریت کنید. به علاوه، ما هرگز لینک های “Powered by” در فرم های رایگان آنلاین خود را نشان نمی دهیم.
    پشتیبانی از کلاس جهانی: سوالات و یا نیاز به راهنمایی در مورد نحوه تنظیم برنامه خود دارید؟ خوشحال می شویم که کمک کنیم. هدف ما با فرم های فرموله ای این است که به شما کمک کنیم پروژه های بزرگتری را کسب کنید، مشتریان بیشتری کسب کنید و کسب و کارتان را افزایش دهید.

فرم تکمیلی کتابخانه

    فرم ثبت نام کاربر هنگام استفاده از چندین وردپرس، کاربران ثبت نام کنید و زیر دامنه ها ایجاد کنید.
    فرم عمل اتوماسیون. اطلاعیه های ایمیل برنامه، پیام های SMS و اقدامات API.
    فرم های امضا دیجیتال یک فرم امضا را به فرم خود اضافه کنید. کاربر می تواند امضا خود را با یک پد لمسی / ماوس بنویسد یا فقط آن را تایپ کنید.
    API فرم های فرموله ارسال نتایج ورود به هر سایت دیگری که دارای API استراحت است. این شامل گزینه ارسال مطالب از یک سایت مهیج به دیگری است.
    فرم های PayPal. کسب و کار خود را با جمع آوری پرداخت های فوری از مشتریان خود انجام دهید. جمع آوری اطلاعات، محاسبه مجموع و ارسال مشتری به PayPal.
    فرم خطوط. هر فرم فوری در سایت شما می تواند پرداخت های کارت اعتباری را بدون استفاده از سایت خود از سایت قبول کند.
    Authorize.net فرم های AIM. با استفاده از AIM Authorize.net پذیرش پرداخت های یک بار به طور مستقیم در سایت خود.
    فرم های MailChimp. هنگام ارسال اشکال و اضافه کردن اطلاعات خود به همراه ورود، منجر به لیست پستی MailChimp می شود.
    فرم های Aweber. وقتی یک فرم را ارسال می کنید، کاربران را به لیست پستی AWeber تقسیم کنید. AWeber یک سرویس بازاریابی ایمیل قدرتمند است.
    فرم های بلند هر زمانی که یک فرم مهمی ارائه می شود، منجر به حساب کاربری Highrise CRM شما می شود.
    Twilio برای فرم های SMS. به کاربران اجازه دهید که رای خود را برای نظرسنجی هایی که توسط Formid Form ها ایجاد شده است، ارسال کنند یا اعلان های SMS را ارسال کنند یا به روز شوند.
    فرم های WPML. فرم های خود را به چند زبان ترجمه کنید با استفاده از پلاگین WPML Formidable-integrated.
    فرم های Polylang. با کمک Polylang، اشکال دو زبانه یا چند زبانه را ایجاد کنید.
    سبک فرم بوت استرپ. فورا ظاهر بوت استرپ را به تمام فرم های توانمند خود اضافه کنید.
    شکل مودال بوت استرپ. باز کن
نسخه:
۳.۰.۰۶
اخرین به روز رسانی:
۳ هفته پیش
تاسیسات فعال:
۲۰۰،۰۰۰+
نیاز به وردپرس نسخه:
۴.۴
تست شده تا:
۴.۹.۴

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید