خانه / افزونه های رایگان / افزونه اسلایدر / افزونه Form Maker by WD – user-friendly drag & drop Form Builder plugin

افزونه Form Maker by WD – user-friendly drag & drop Form Builder plugin

لینک های مفید:

پیشنهاد ویژه برای تمام پلاگین های حق بیمه
وردپرس فرم ساز
نسخه ی نمایشی
نسخه ی نمایشی Admin
راهنمای کاربر
سوالات متداول

فرم ساز یک پلاگین سازنده فرم سازگار با قدرتمند اما کاربر پسند است. با یک رابط کشیدن و رها کردن بصری، این افزونه راه حل نهایی است که به شما کمک می کند تا فرم های Responsive WordPress را به آسانی و به موقع ایجاد کنید. با چند کلیک، پرسشنامه های مدرن و کاربردی را به وب سایت خود اضافه کنید. با استفاده از این پلاگین میتوانید فرمها را برای تقریبا هر هدف، از فرم تماس ساده تا چند صفحه، فرم ثبت نام و پرسشنامه با زمینه های شرطی، حفاظت از رمزگذاری، سوالات چند گزینه ای و موارد دیگر ایجاد کنید. این تنها چند کلیک برای ایجاد آنها و چند دقیقه برای سفارشی کردن با تم های موجود، ظاهر و گزینه های صفحه نمایش است. این افزونه می تواند یک افزونه عالی برای هر وب سایت باشد، بنابراین پیش بروید و آن را امتحان کنید.

فواید

    برقراری ارتباط بهتر بین بازدیدکنندگان و شما – فرم های تماس به عنوان یک ابزار ارتباطی بین شما و بازدیدکنندگان سایت شما به کار می روند و امکان دریافت / دریافت سفارشات، درخواست ها و سوالات را آسان می کند. اگر شما در وب سایت خود عضویت، دوره ها یا آموزش های خود را ارائه می دهید، فرم ها یک راه آسان برای سفارش، اعمال یا ثبت نام آنلاین هستند.
    کاربر ارزشمند / بازخورد مشتری – شما چیزی است که کاربر / مشتری شما از شما فکر می کند! این پلاگین به شما امکان می دهد تا نظرسنجی ها و پرسشنامه ها را با هم جمع کنید و از مشتریان و کاربران خود بازخورد دریافت کنید.
    یک پلاگین، اهداف مختلف – این که آیا شما می خواهید یک فرم واحد را در صفحه تماس با ما و یا چندگانه در صفحات مختلف در وب سایت خود، که کاملا با این افزونه قابل اجرا است. شما می توانید تعداد نامحدودی از اشکال مختلف ایجاد کنید و آنها را با استفاده از یکی از گزینه های نمایش در دسترس نمایش دهید. لطفا توجه داشته باشید که نسخه رایگان محدود به ۷ فیلد است.
    صرفه جویی در وقت – پلاگین با استفاده از رابط بصری کشیدن و رها کردن، که باعث می شود آن را آسان برای ایجاد فرم های تماس و اضافه کردن / حذف زمینه.
    به طراحی کلی وب سایت اضافه کنید – فرم تماس به خوبی طراحی شده می تواند به نگاه کلی و کلی وب سایت شما کمک کند. سفارشی کردن سبک آن و مطابقت آن با طراحی وب سایت شما.
    بهبود قابلیت دسترسی – پلاگین فراهم می کند چهار گزینه های مختلف صفحه نمایش، که فرم تماس شما را به راحتی قابل دسترسی است. این که آیا می خواهید فرم را به یک پست یا یک صفحه جاسازی کنید یا آن را از بازدیدکنندگان پیروی کنید در حالی که آنها به بالا و پایین رفته اند، شما می توانید این کار را انجام دهید.
    پشتیبانی عالی – تیم پشت این افزونه پشتیبانی به موقع و موثر را به تمام کاربران آن ارائه می دهد. ما استانداردهای بالا و زمان پاسخ کم است.

چه چیزی داخل این هست

چندین فیلد فرم
پلاگین همراه با تعداد زیادی از گزینه های زمینه به شما اجازه ایجاد فرم های با کارایی بالا. زمینه هایی که می توانید اضافه کنید عبارتند از: ورودی متن، زمینه های چندگانه و تک انتخاب، کادر انتخاب، ارسال و تنظیم مجدد دکمه ها، HTML سفارشی، ۳ نوع حفاظت از رمزگذاری و بسیاری موارد دیگر. علاوه بر این زمینه، نسخه حق بیمه افزونه ارائه آپلود فایل، نقشه های گوگل و زمینه های پرداخت با ادغام پیوپل اتوماتیک و یا ادغام نوار با اضافه کردن است.

چهار گزینه نمایش تصویر
در پلاگین چهار گزینه نمایش وجود دارد: Embedded، Pop-Up، Scroll-box و Top-bar. هر یک از گزینه های صفحه نمایش مجموعه ای از تنظیمات خود را می توانید سفارشی کنید.

کشیدن و رها کردن
رابط کاربری کشیدن و رها کردن بصری افزونه آن را پلاگین فرم کاربر پسند برای وردپرس می سازد. به راحتی توالی زمینه ها را ترتیب دهید یا آنها را بین ستون ها، بخش ها و صفحات حرکت دهید، بدون اینکه فرم ها را سازماندهی کنید.

۱۵ تم های قابل تنظیم
پلاگین دارای ۱۵ تم کاملا قابل تنظیم است که شما می توانید به فرم های خود اعمال کنید. تحت گزینه های تم شما می توانید تقریبا هر تنظیم موضوع را پیکربندی، گزینه های شخصی برای هدر، محتوا، صفحه بندی، دکمه و بیشتر. شما همچنین می توانید تم های خود را با ظاهر و ویژگی های شخصی خود ایجاد کنید.

CUSTOM CSS EDITOR
شما می توانید از ویرایشگر سفارشی CSS برای دادن ویژگی های ظریف اضافی به فرم ها استفاده کنید.

ایمیل های سفارشی
ارسال ایمیل سفارشی به کاربران و همچنین مدیران وب سایت پس از ارسال برای هر فرم داده شده.

پیشنهادات مدیریت شده
مشاهده و مدیریت ارسال ها برای هر فرم. مشاهده تعداد نوشته ها، تعداد نمایش ها، نرخ تبدیل و بیشتر.

حوزه های احتمالی
خصوصیات شرطی پلاگین به شما امکان می دهد زمینه های خاص را بر اساس ورودی کاربر نمایش / مخفی کنید. این یک روش عالی برای ایجاد فرمهای کوتاهتر و جلوگیری از دریافت اطلاعات نامناسب است.

طرحهای پیش ساخته
این پلاگین دارای ۵ قالب از پیش ساخته شده است که شما می توانید به عنوان آنها استفاده کنید یا سفارشی کنید تا بتوانید نیازهایتان را بهتر کنید.

ADD-ON ها
سازنده فرم از ۱۲ افزودنی حق بیمه پشتیبانی می کند تا حتی فرم های خود را نیز افزایش دهد. این که آیا می خواهید آنها را با سرویس Mailchimp ادغام کنید، ایمیل های شرطی را ارسال کنید یا به روش های پرداخت اضافی مانند خط خطی به بازدیدکنندگان خود بپردازید. لیست کامل افزودنیهای زیر را پیدا کنید.

    صادرات و واردات
    ذخیره پیشرفت
    یکپارچه سازی خط
    ادغام PDF
    ادغام Mailchimp
    ثبت نام وردپرس
    نسل بعدی
    ایمیل های محرمانه
    یکپارچه سازی Dropbox
    نسخه:
۱.۱۲.۲۰
اخرین به روز رسانی:
۱ هفته قبل
تاسیسات فعال:
۱۰۰،۰۰۰+
نیاز به وردپرس نسخه:
۳.۴
تست شده تا:
۴.۹.۴
زبان ها:
برچسب ها:
تماس formcustom formfeedbackformform builderGoogle Drive Integ

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE