افزونه Dessky Security

با سلام خدمت شما دوستان گرامی و سروران ارجمند ، با معرفی یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما دوستان گرامی هستیم .
شرح

Dessky Security پلاگین فوق العاده ای برای افزایش امنیت اولیه است. این طراحی به طور خاص طراحی نشده است تا منابع را از وب سایت شما تخلیه کند. هنگامی که تمام اقدامات مهم امنیتی را فعال می کنید، ورودی شما دیگر لازم نیست. امکانات شامل محدودیت آپلود دایرکتوری، غیرفعال کردن افزونه / ویرایشگر تم، مدیریت مجوز admin و موارد دیگر.

این افزونه توسط Dessky توسعه داده شد.

    پشتیبانی حق بیمه
    متاسفانه تیم Dessky پشتیبانی از Dessky Security را در انجمن های WordPress.org ارائه نمی دهد. برای دریافت پشتیبانی از تیم Dessky شما باید آن را در اینجا خریداری کنید.

    گزارشات اشکال
    گزارشات اشکال برای پلاگین امنیتی Dessky در انجمن وردپرس.org استقبال می شود. تیم Dessky فقط به پستهایی که به درستی به عنوان اشکالات مجاز شناخته می شوند را پاسخ می دهد و در اسرع وقت آنها را تعمیر می کند.

اعتبار: Dessky Security بر اساس افزونه Sucuri WordPress Security ساخته شده توسط Daniel Cid است.
نسخه:
۱.۲
اخرین به روز رسانی:
۲ ماه پیش
تاسیسات فعال:
۷۰۰+
نیاز به وردپرس نسخه:
۳.۲
تست شده تا:
۴.۹

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE