7-commentluv-plugin
7-commentluv-plugin

افزونه CommentLuv

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و سروران گرامی ، با معرفی افزونه CommentLuv یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما دوستان هستیم .

افرونه CommentLuv یک افزونه وردپرسی و جزء افزونه های دیدگاه میباشد . این افزونه کمک می کند تا بخش دیدگاه های فعالتری داشته باشید. البته در کنار این فعالیت ها مواردی همچون مقابله با دیدگاه های اسپم، آمار کلیک بر روی لینک ها را نیز ارائه می کند. درکل این افزونه برای سایت های تفریحی می تواند بسیار مفید باشد .

CommentLuv Pro ویژگی های شگفت انگیزتری دارد که می تواند ترافیک و نظرات بیشتری را به وبلاگ شما اضافه کند، همچنین به شما توانایی مبارزه با هرزنامه ها، اضافه کردن کلمات کلیدی، پیوستن twitterlink، اضافه کردن ویجت مفسران بالا، enticements اجتماعی و نصب آن در سایت خود را میدهد ،زمانیکه شما نظر می دهید ویژگی های backlink های پیشرفته در هر وبلاگ CommentLuv را دریافت می کنید.

این افزونه برای افزایش نظرات و روحیه جامعه برای هزاران وبلاگ که آن را نصب کرده است ساخته شده است . با نصب ساده شما بلافاصله شروع به پیدا کردن پست های جدید و جالب از وبلاگ و جامعه خود کنید. این افزونه نیاز به نسخه WP یا WP MS حداقل ۳.۰ دارد و با مدیران کار می کند و در صورتی که صفحه وب خود را در صفحه نمایه ، در داشبورد سایت قرار داده اید ، وارد سیستم شوید.

توجه داشته باشید!

لینک هایی که CommentLuv می افزاید ارزشمند هستند برای افرادی که نظرات را ترک می کنند، بنابراین شما باید مطمئن شوید که اسپم ها سعی نمی کنند از وبلاگ خود استفاده کنند و تنها با پر کردن آن با نظرات بی فایده فقط لینک دریافت کنند.وبلاگ نویسی خوب و جلوگیری از ترک آنها در سایت خود با نیاز به تعدیل در نظرات اول و “تشکر از پست بزرگ” را نمی پذیرند. نوع نظرات با نصب GASP موفقیت بزرگی در ضرب و شتم هرزنامه داشته است. این وبلاگ شما را تحت کنترل خود قرار می دهد و رایگان است!

به یاد داشته باشید .. اگر اجازه بدهید هر کس بدون محدودیت در بلاگ خود نظر خود را ارسال کند، شما اسپم می کنید که آیا شما CommentLuv دارید یا خیر. با خط مشی نظرتان سختگیرانه رفتار کنید و مسئولیت بلاگ خود را با انتخاب کردن با نظرهایی که قبول میکنید انتخاب کنید.

گزینه های نمایش: متنی را که می خواهید نمایش داده شود را در نظر بگیرید و وارد لینک نمایید .

 • [نام] -> جایگزین با نام نویسنده نظر است
 • [lastpost] -> با نام عنوان شده جایگزین شده است.
 • CommentLuv به طور پیش فرض -> این کادر را فعال کنید تا پیش فرض CommentLuv را فعال کنید
 • نمایش پانل اطلاعات -> نماد قلب در کنار پیوندها را نشان می دهد، بنابراین کاربران می توانند در مورد نویسنده نظرات بیشتری مرور کنند .
 • با استفاده از قالب درج برای نمایش نشان و کادر انتخاب -> این کادر را علامت بزنید اگر می خواهید علامت را جای گذاری کنید و با استفاده از کد الگو، یک مکان خاص در صفحه خود بکشید.
 • نشانگر را نمایش دهید -> از ۳ مدال مختلف انتخاب کنید، هیچ مدرکی را انتخاب نکنید و یا از متن خود یا متن خاص خود استفاده نکنید

تنظیمات فنی:

 • نویسنده نام نام فیلد -> نام ارزش فیلد مورد استفاده در فرم نظر شما برای نام نویسنده مورد نظر
 • نام فیلد ایمیل -> مقدار نام فیلد مورد استفاده در فرم نظر شما برای نظر نویسنده ایمیل
 • URL نام نویسنده URL -> مقدار نام فیلد مورد استفاده در فرم نظر شما برای URL نویسنده سایت نظر سنجی
 • نظرات متن نام منطقه -> نام ارزش از فیلد مورد استفاده در فرم نظر خود را برای نظر سنجی
 • به روز رسانی -> تنظیمات را به روز رسانی می کندنمایی از اسکرین شات افزونه :

دانلود از مخزن  وردپرس :

Download

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE