اکیسمنت
اکیسمنت

افزونه Akismet

با سلام خدمت دوستان عزیز و سروران گرامی ، با معرفی افزونه Akismet یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما سروران گرامی هستیم .

افزونه Akismet یک افزونه امنیتی و جزء افزونه های امنیتی و مقابله با اسپم میباشد . این افزونه به همراه خود سیستم وردپرس وجود دارد که البته برای استفاده از آن باید کلید API تهیه کنید. این افزونه پیش از اینکه دیدگاهی بر روی سایت ظاهر شود ، مشخصات آن را در پایگاه داده خود بررسی می کند و اگر اطلاعات شناسایی شده مربوط به یک اسپمر باشد ، آن دیدگاه را به عنوان جفنگ علامت گذاری می کند . این افزونه قادر است که جلوی ۷۰ تا ۸۰ درصد دیدگاه های اسپم را بگیرد .

ویژگی های عمده Akismet عبارتند از:

  • به طور خودکار همه نظرات را بررسی می کند و مواردی را که به نظر می رسد هرزنامه میباشد را فیلتر می کند .
  • هر نظر دارای تاریخچه وضعیت است ، به طوری که شما به راحتی می توانید ببینید که کدام نظر توسط Akismet گرفته شده یا پاک شده است و توسط یک ناظر اسپم شده یا غیرفعال شده است .
  • URL ها در بدن نظر جایگزین شده اند تا پیوندهای پنهان یا گمراه کننده را نشان دهند .
  • مدیران می توانند تعداد نظرات تأیید شده برای هر کاربر را مشاهده کنند .
  • یکی از این ویژگی رها کردن است که بلافاصله بدترین هرزنامه را مسدود می کند ، فضای دیسک شما را ذخیره می کند و سرعت سایت خود را افزایش می دهد.

PS: برای استفاده از کلید API Akismet.com نیاز دارید . این کلید برای وبلاگ شخصی است ؛ اشتراک های پرداخت شده برای کسب و کارها و سایت های تجاری در دسترس هستند .

Akismet نظرات شما را بررسی می کند و درخواست ارسال فرم را در برابر بانک اطلاعاتی جهانی ما از هرزنامه ها ممنوع می کند تا سایت شما از انتشار محتوای مخرب جلوگیری شود. شما می توانید هرزنامه اظهار نظر را که در صفحه “نظرات” وبلاگ شما در آن قرار دارد بازبینی کنید.

ویژگی های عمده Akismet عبارتند از:

به طور خودکار همه نظرات را بررسی می کند و مواردی را که به نظر می رسد هرزنامه را فیلتر می کند.
هر نظر دارای تاریخچه وضعیت است، به طوری که شما به راحتی می توانید ببینید که کدام نظر توسط Akismet گرفته شده یا پاک شده است و توسط یک ناظر اسپم شده یا غیرفعال شده است.
URL ها در بدن نظر داده شده اند تا پیوندهای پنهان یا گمراه کننده را نشان دهند.
مدیران می توانند تعداد نظرات تأیید شده برای هر کاربر را مشاهده کنند.
یک ویژگی رها کردن که بلافاصله بدترین هرزنامه را مسدود می کند، فضای دیسک شما را ذخیره می کند و سایت خود را سریعتر می کند.

دانلود از مخزن وردپرس :

Download

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید