افزونه TablePress

شرح

TablePress به شما امکان می دهد به راحتی جداول زیبا را ایجاد و مدیریت کنید. شما می توانید جداول را به پست ها، صفحات و یا ویدجت های متن با کوتاه کوتاه جاسازی کنید. داده های جدول را می توان در یک رابط کاربری مانند پیکربندی ویرایش کرد، بنابراین هیچ برنامه نویسی لازم نیست. جداول می توانند هر نوع داده ای را داشته باشند، حتی فرمول هایی که مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت. یک کتابخانه جاوا اسکریپت اضافی برای ویژگی های سایت اضافه می کند، مانند مرتب سازی، صفحه بندی، فیلتر کردن و بیشتر برای بازدیدکنندگان سایت. جداول را می توان از / به اکسل، CSV، HTML و فایل های JSON وارد و صادر کرد.
اطلاعات بیشتر

لطفا برای اطلاعات بیشتر یا یک نسخه ی نمایشی از وبسایت پلاگین در https://tablepress.org/ دیدن کنید).
حمایت از توسعه آینده

اگر شما TablePress را دوست دارید، لطفا آن را در دایرکتوری Plugin وردپرس و یا آن را با اهدای شما ارزیابی کنید. متشکرم!
افزونههای TablePress

ویژگی های اضافی و پیشرفت های مفید به عنوان پلاگین های جداگانه، به نام Extensions TablePress، در وب سایت پلاگین در دسترس هستند.
استفاده

پس از نصب افزونه، می توانید جداول را روی صفحه «TablePress» در صفحه داشبورد وردپرس ایجاد و مدیریت کنید.
همه چیز باید در اینجا توضیح دهد

برای نشان دادن یکی از جداول خود در یک پست، یک صفحه یا یک ویجت متن، فقط کدهای کوتاه [id id = /] را به ویجت پست / صفحه / متن بکشید، جایی که شناسه جدول شما است (می توان در صفحه سمت چپ روی صفحه “همه جداول” پیدا کرد.)
همچنین می توانید جداول را با کلیک روی دکمه «جدول» در نوار ابزار ویرایشگر و سپس انتخاب جدول دلخواه وارد کنید.

پس از آن، شما ممکن است بخواهید یک ظاهر طراحی شده از جدول را تغییر دهید. شما می توانید این کار را با وارد کردن دستورات CSS به Textarea سفارشی CSS در صفحه «گزینه های پلاگین» انجام دهید. برخی از نمونه هایی برای تغییرات ظاهری رایج در صفحه TablePress FAQ یافت می شود.
با فعال کردن کادرهای مربوطه روی صفحه “ویرایش” جدول، می توانید ویژگی های خاصی (مانند مرتب سازی، صفحه بندی، فیلتر کردن، رنگ سطر متناوب، برجسته کردن ردیف، نام چاپ و / یا توضیحات، …) را اضافه کنید.
سپاسگزاریها

با تشکر فراوان به آلان جاردین برای کتابخانه جاوا اسکریپت DataTables.
با تشکر از تمامی مترجمان فایل زبان!
با تشکر از هر اهدا کننده، حامی، و خبرنگار اشکال!
مجوز

این افزونه رایگان نرم افزار است، منتشر شده و تحت مجوز GPL نسخه ۲ (https://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.html).
شما می توانید آن را به صورت رایگان برای هر هدف استفاده کنید.

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE