خانه / افزونه های رایگان / افزونه امنیتی و ضد اسپم / افزونه UpdraftPlus WordPress Backup Plugin

افزونه UpdraftPlus WordPress Backup Plugin

با سلام خدمت شما دوستان گرامی و سروران ارجمند ، با معرفی یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما دوستان گرامی هستیم .
شرح
UpdraftPlus پشتیبان گیری و ترمیم را ساده می کند. این بالاترین رتبه و محبوب ترین افزونه پیشنهادی برنامه ریزی شده در جهان است که بیش از یک میلیون نصب در حال حاضر فعال است. پشتیبان گیری از فایل ها و پشتیبان گیری پایگاه داده به ابر و بازگرداندن با یک کلیک!
پشتیبان گیری به طور مستقیم به Dropbox، Google Drive، Amazon S3 (یا سازگار)، Rackspace Cloud، DreamObjects، FTP، Openstack Swift، Updraft Vault و ایمیل. نسخه پرداخت شده نیز به مایکروسافت OneDrive، مایکروسافت لاورو، Google Cloud Storage، Backblaze B2، SFTP، SCP و WebDAV پشتیبانی می کند.
پشتیبان گیری را بر روی هر چیزی کمتر نکنید
پشتیبان گیری وردپرس ارزش کل سرمایه گذاری شما را در وب سایت شما ساخته است. ممکن است روز هنگامی که شما هک می کنید، زمانی که چیزی با یک به روز رسانی اشتباه برطرف شود، سرور شما سقوط می کند یا شرکت میزبانی شما از بین می رود – بدون پشتیبان گیری خوب، همه چیز را از دست می دهید. آیا شما تمام کار سخت خود را به یک افزونه پشتیبان اختصاص دهید با تنها چند هزار بار دانلود، بررسی های مخلوط و یا هیچ پشتیبانی حرفه ای؟
به ما اعتماد کنید: نوشتن پلاگین پشتیبان قابل اعتماد که به طور مرتب در طیف وسیعی از گسترش وردپرس کار می کند سخت است.
UpdraftPlus کار می کند پشتیبان گیری ایمن را حفظ خواهیم کرد.
چرا باید وب سایت خود را پشتیبان گیری کنید.
وردپرس مانند هر CMS می تواند به چیزهایی مانند سقوط سرور، هک شدن، نقص امنیتی، پلاگین بد یا به روز رسانی تم ها و وب سایت های ناامن آسیب پذیر باشد. اگر چیزی به وب سایت شما منتهی شود، در زمان، پول و اعتبار به دردتان خواهد خورد.
در حالی که اقدامات امنیتی دیگر ضروری است، پشتیبان گیری بیمه نهایی است: این بدان معنی است که اگر بدترین اتفاق رخ دهد، وب سایت شما (به همراه تمام فایل ها و پایگاه های مرتبط) باقی می ماند و می تواند بدون هیچ وقت دوباره باز گردد.
شما همیشه می توانید پشتیبان گیری دستی خود را ایجاد کنید – اما با استفاده از پلاگین پشتیبان گیری بی نهایت سریع تر، ساده تر و ایمن تر است. زندگی به اندازه کافی مشغول است با UpdateForPlus، شما می توانید به سادگی “تنظیم و فراموش”، برنامه ریزی در پشتیبان گیری خودکار برای صرفه جویی در وقت، کار و بدون هیچ زحمتی.
چگونه UpdraftPlus با دیگر پلاگین های پشتیبان مقایسه می کند:
UpdraftPlus پلاگین بسیار محبوب و مشهور بیرون است – و برای دلیل خوبی است. نه تنها از لحاظ ویژگی های آن جامع است، بلکه استفاده از آن آسان و شهودی است. و از آنجایی که این پایگاه کاربری گسترده ای دارد، در طیف وسیعی از موقعیت ها و سناریوهای مختلف مورد آزمایش و آزمایش قرار می گیرد.
بر خلاف بسیاری از پلاگین های دیگر، UpdraftPlus:
بازگرداندن، و همچنین پشتیبان گیری
گزینه های ابری بیشتری نسبت به سایرین را پشتیبانی می کند
به شما امکان می دهد برنامه های پشتیبان گیری خودکار را برای راحتی در نهایت تنظیم کنید
سریعتر، با استفاده از منابع کمتر سرور
در بیش از ۱ میلیون سایت آزمایش شده است
در وب سایت ما، ما یک صفحه کامل اختصاص داده ایم که چگونه نسخه حق بیمه ما با رقابت اینجا مقایسه می شود
UpdraftPlus Premium

نسخه رایگان UpdraftPlus فقط خوب کار می کند، اما اگر شما نیاز به ویژگی های بیشتر و گزینه های شما می توانید نسخه حق بیمه ما را خریداری کنید. در اینجا برخی از ویژگی های بسیاری از UpdraftPlus Premium:
به راحتی وب سایت ها را کپی یا مهاجرت می کند (با Migrator)
Multisite / چند شبکه سازگار است
پشتیبان گیری از فایل های غیر WP و پایگاه های داده به چندین مقصد از راه دور
رایگان پشتیبانی متخصص تخصصی
بیشتر در صفحه مقایسه ما بیشتر بدانید. UpdraftPlus Premium برای خرید اینجا در دسترس است
مدیریت پشتیبان گیری چند وب سایت
ما همچنین یک پلاگین درخشان جدید ایجاد کردیم که به شما امکان پشتیبان گیری، به روز رسانی و مدیریت تمام وب سایت های شما از راه دور از یک مکان مرکزی را می دهد. این به نام UpdraftCentral نامیده می شود و در دو شکل متفاوت است:
UpdraftCentral (رایگان، خود میزبانی)
UpdraftCentral Premium (به طور کامل میزبان و آماده برای رفتن، نسخه ابر نیز در دسترس است)
آیا شما چند زبانه هستید؟ میتوانی ترجمه کنی؟
آیا شما قادر به ترجمه نسخه به روز شده به زبان دیگر هستید؟ آیا شما آماده کمک به سخنرانان زبان خود هستید؟ UpdraftPlus پشتیبان گیری / بازیابی خود آماده و انتظار است – تنها کار مورد نیاز ترجمه است. فرایند ترجمه آسان و مبتنی بر وب است – برای دستورالعمل ها به آدرس https://updraftplus.com/translate/ بروید. (یا اگر شما متخصص مترجم وردپرس هستید، پس فقط از فایل .pot از wp-content / plugins / updraftplus / languages / directory خارج شوید. اگر شما برای رشته های ترجمه به صورت دستی اسکن کنید، پس شما باید این توابع را دریافت کنید: _x ()، __ ()، _e ()، _ex ()، log_e ()).
با تشکر از مترجمان موجود – در لیست زیر: https://updraftplus.com/translate/
بیشتر افزونه های حق بیمه
اگر در بازار برای سایر پلاگین های حق بیمه وردپرس (به ویژه افزونه های WooCommerce) هستید، سپس فروشگاه خواهیم را در اینجا بخواهید.
برای سایر پلاگین های مفید مفید، مشخصات نماینده سرب ما را در اینجا ببینید.
مجوز
کپی رایت ۲۰۱۱-۱۸ دیوید اندرسون
این برنامه نرم افزاری رایگان است شما می توانید آن را مجددا توزیع و یا تغییر دهید
آن را تحت شرایط مجوز عمومی عمومی GNU به عنوان منتشر شده توسط
بنیاد نرمافزار آزاد؛ یا نسخه ۳ مجوز، یا
(در گزینه شما) هر نسخه بعدی.
این برنامه در امید به آن توزیع می شود که مفید خواهد بود
اما بدون هر گونه ضمانت؛ بدون حتی ضمانت ضمنی از
مناسب بودن یا نا مناسب بودن برای یک هدف خاص. دیدن
نسخه:
۱٫۱۴٫۴
اخرین به روز رسانی:
۳ هفته پیش
تاسیسات فعال:
۱+ میلیون
نیاز به وردپرس نسخه:
۳٫۲
تست شده تا:
۴٫۹٫۴

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید