WP-PageNavi-gray1.fw_-440x246

افزونه WP-PageNavi

افزونه WP-PageNavi

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی با معرفی افزونه WP-PageNavi یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما دوستان عزیز هستیم .امیدوارم مورد پسند شما سروران عزیز قرار بگیره .

افزونه ای برای صفحه بندی مطالب در وردپرس

امروز میخوام این افزونه رو به شما معرفی کنم که براحتی مطالب شما رو صفحه بندی میکنه . اکثر شما دوستان با اینافزونه آشنا هستید. برای دوستانی که تازه با این افزونه آشنا میشن توضیحاتی رو ارائه می کنم.ابتدا افزونه رو از طریق “دریــــافتفایل” انتهای مطلب دانلود کنید . پس از دانلود اون رو در سیستم وردپرس خود نصب و فعال کنید.

به بخش تنظیمات که برید میتونید تنظیمات لازم رو روی این افزونه اعمال کنید :

WP Page Numbers-img

 

دانلود افزونه WP-PageNavi از مخزن وردپرس :

Download

 

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم