خانه / افزونه فروشگاهی / افزونه WP Migrate DB

افزونه WP Migrate DB

WP Migrate DB پایگاه داده خود را به عنوان خروجی داده MySQL (مانند phpMyAdmin) صادر می کند، نشانی اینترنتی و مسیر فایل را جایگزین می کند، اطلاعات سریال را مدیریت می کند، سپس به شما اجازه می دهد تا آن را به عنوان یک فایل SQL به کامپیوتر خود ذخیره کنید. برای تکمیل مهاجرت، شما باید از یک ابزار مدیریت پایگاه داده (به عنوان مثال phpMyAdmin) برای وارد کردن فایل SQL به پایگاه داده خود، جایگزین پایگاه داده موجود خود شوید. این مناسب برای توسعه دهندگان است که نیاز به مهاجرت داده های تازه از سایت تولید به نصب محلی خود، و یا مهاجرت سایت محلی خود را به سرور راه اندازی و یا تولید.

WP Migrate DB اطلاعات serialized (هر دو آرایه ها و اشیاء) را با تجزیه و تحلیل داده ها و رفتن از طریق آن، شناسایی رشته ها و اجرای یک جستجوی و جایگزینی آنها را مدیریت می کند. هنگامی که از طریق تمام داده ها رفته است، آن را دوباره آن را سریال می کند و آن را در پایگاه داده باز می کند.

مثال: s: 5: “سلام” می شود s: 11: “سلام جهان”

نسخه PRO با پشتیبانی ایمیل و ویژگی های بیشتر

    پایگاه های داده خود را فشار داده و بکشید
    یافتن و جایگزینی آن دسته از داده های سریال
    پشتیبان گیری
    پایگاه داده خود را صادر کنید
    جداول را برای مهاجرت انتخاب کنید
    انواع پست ها را فیلتر کنید
    اطلاعات بی فایده را حذف کنید
    ذخیره پروفایل های مهاجرت
    پشتیبانی ایمیل فیزیکی
    استرس در پایگاه های داده های عظیم مورد آزمایش قرار گرفت
    امنیت جامع
    افزودنیهای رسانه ای
    افزونه CLI
    افزودنیهای Multisite Tools

مقایسه طرفداران به غیر رایگان →

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه حرفه ای، ویدیو زیر را ببینید یا از وب سایت دیدن کنید.

نسخه:
۱٫۰٫۲
اخرین به روز رسانی:
۲ ماه پیش
تاسیسات فعال:
۲۰۰،۰۰۰+
نیاز به وردپرس نسخه:
۳٫۶
تست شده تا:
۴٫۹٫۴

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید