خانه / افزونه های رایگان / افزونه شبکه های اجتماعی / افزونه WordPress Share Buttons Plugin – AddThis

افزونه WordPress Share Buttons Plugin – AddThis

شرح

افزونه WordPress Sharing Buttons از افزونه AddThis (کاملا رایگان)، برای مخاطبان شما برای پخش محتوای شما در سراسر وب راحت تر است. دکمه Share Button Plugin ما به شما امکان اتصال به بیش از ۲۰۰ کانال اجتماعی از جمله Messenger، WhatsApp، فیس بوک، توییتر، Pinterest و بسیاری دیگر را می دهد.

دکمه های سهم پاک، قابل تنظیم و ساده ما زیبا، سریع برای بارگذاری و شناخته شده در سراسر وب است.

AddThis توسط بیش از ۱۵،۰۰۰،۰۰۰ وب سایت با بیش از ۲ میلیارد کاربر منحصر به فرد، به اشتراک گذاری محتوای در سراسر جهان، در بیش از شصت زبان، مورد اعتماد است.
انواع دکمه اشتراکگذاری:

    دکمه های به اشتراک گذاری شناور: در کنار صفحه خود قرار می گیرید، به دنبال خواننده خود در حین حرکت آنها. یک راه عالی برای ترویج به اشتراک گذاری بدون اینکه بیش از حد در صورت شما باشد.

    گسترش دکمه های به اشتراک گذاری: مدرن، پاک و مناسب برای سایت های با تعداد زیادی ترافیک تلفن همراه. این دکمه به گسترش گزینه های به اشتراک گذاری در شناور یا کلیک کنید.

    دکمه های به اشتراک گذاری درون خطی: یکپارچه کردن دکمه های به اشتراک گذاری در محتوای خود را برای یک تجربه به اشتراک گذاری بدون درز.

    دکمه های به اشتراک گذاری تصویر: یکپارچه به اشتراک گذاری خود را به طرح خود را با دکمه های اشتراک گذاری تصویر قابل تنظیم است. ایده آل برای صفحات با تن از مطالب قابل اشتراک گذاری.

قابل تنظیم:

    طراحی شده برای دسکتاپ، قرص و تلفن همراه

    از بیش از ۲۰۰ کانال رسانه های اجتماعی را برای نمایش انتخاب کنید

    تنظیم رنگ برای مطابقت با نام تجاری خود را

تجزیه و تحلیل:

    ثبت نام برای یک حساب کاربری AddThis رایگان برای به دست آوردن تجزیه و تحلیل در مورد نحوه عملکرد محتوا مانند محتوای مشترک خود را به اشتراک گذاشته شده، ارجاع شبکه های اجتماعی و بیشتر. پس از ثبت نام، این تجزیه و تحلیل ها با ورود به حساب کاربری AddThis.com و بازدید از داشبورد AddThis شما قابل دسترسی هستند. تجزیه و تحلیل شامل نمایش صفحات سایت، محتوای به اشتراک گذاشته شده شما، انتقال شبکه های اجتماعی و غیره است.

حمایت کردن:

ما در تلاش برای ارائه خدمات بهتر در کلاس با زمان پاسخ حدود دو ساعت و میزان رضایت مشتری بیش از ۹۸٪ است. برای تماس با تیم ما، به http://www.addthis.com/support بروید.
پلاگین های دیگر ما برای کمک به رشد و جذب مخاطبان خود را بررسی کنید!

    دکمه ها را دنبال کنید: افزودن پیروان به ۶۵+ شبکه های اجتماعی، از جمله فیس بوک، اسنپ چت، نمایش مشخصات عمومی و موارد دیگر.

    پست های مرتبط: افزایش مشارکت در سایت خود را با ابزار پست های مرتبط ما، که توصیه می کند محتوا نه تنها توسط آنچه که محبوب است، بلکه آنچه که بیشتر مربوط است.

می خواهید بیشتر از وب سایت ما دیدن کنید تا یاد بگیرید چگونه می توانید ساختمان ایمیل ما و ابزارهای تبلیغ لینک را فعال کنید.

AddThis Academy | سیاست حفظ حریم خصوصی

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید