Recent Posts Widget With Thumbnails

افزونه Recent Posts Widget with Thumbnails

معرفی افزونه Recent Posts Widget with Thumbnails

با سلام خدمت شما دوستان گرامی و سروران ارجمند ، با معرفی یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما دوستان گرامی هستیم .

یکی از قابلیت های منحصر به فرد و کاربردی وردپرس ، پشتیبانی از ابزارک ها می باشد . ابزارک یک باکس کوچک است که با فعال کردن آن در سایت یک تابع به خصوص اجرا می شود ، این تابع می تواند نمایش آخرین مطالب ، نمایش کاربران ، نمایش فرم ورود و … باشد که به راحتی کشیدن و رها کردن نشانگر ماوس به سایت شما اضافه خواهد شد . بسیاری از قالب ها و افزونه های وردپرس به شما اجازه استفاده از این ابزارک ها را می دهند . وردپرس به صورت پیش فرض با تعدادی ابزارک مانند تقویم ، اطلاعات ، بایگانی ، برگه ها ، جستجو و … ارائه شده است ، اگر چه این ابزارک ها پاسخ گوی بخشی از نیازهای کاربران می باشد اما به صورت کامل نمی تواند نیاز های کلیه کاربران را پوشش دهد .

نمایش مطالب اخیر به همراه تصویر شاخص

به صورت پیش فرض وردپرس ابزارک نمایش آخرین مطالب سایت را همراه خود دارد که تنها عنوان مطالب به همراه لینک را به کاربران نمایش می دهد . توسط ابزارک Recent Posts Widget with Thumbnails  شما قادر خواهید بود که علاوه بر عنوان و لینک مطلب ، تصویر شاخص را نیز نمایش دهید . این ابزارک برای نمایش تصویر مطالب از تصویر شاخص و یا اولین تصویر آپلود شده در مطلب استفاده می کند ، همچنین شما قادر هستید که طول و عرض تصویر شاخص را جهت نمایش در ابزارک مشخص کنید .

دانلود نسخه ۵٫۰ فارسی شده افزونه Recent Posts Widget with Thumbnails:

دانلود کنید

دانلود افزونه از مخزن وردپرس:

Download

درباره ی حسینعلی جانی نژاد

با سلام خدمت دوستان عزیز، فارغ التحصیل رشته IT هستم و در زمینه برنامه نویسی وب و طراحی سایت فعالیت می کنم.

پاسخ دهید