افزونه No Page Comment

شرح

تا همین اواخر، وردپرس به دو گزینه تقسیم کرد: شما می توانید نظرات و ردیابی ها را به طور پیش فرض برای همه صفحات و پست ها غیرفعال کنید یا می توانید آنها را به طور پیش فرض فعال کنید. در وردپرس نسخه ۴٫۳، این در نهایت تغییر کرد بنابراین نظرات همیشه در صفحات جدید غیرفعال هستند.

در حالی که تغییر جدید برای بسیاری از سایت ها آسان تر می شود، برای افرادی که نیاز به معکوس کردن دارند و نظرات در همه صفحات را فعال می کنند، سخت تر می شود، یا اگر آنها نیاز به تغییر پیشفرض برای یک نوع پست سفارشی داشته باشند. این پلاگین به شما اجازه می دهد انتخاب کنید که آیا نظرات به طور پیش فرض در همه پست ها، صفحات و انواع پست های جدید فعال یا غیرفعال شده باشند، در حالی که هنوز توانایی به طور جداگانه امکان ایجاد نظرات در پست ها یا صفحات را فعال می کنند.

همچنین، این افزونه راه را برای سریعا غیرفعال کردن تمام نظرات یا پیگگی ها برای یک نوع خاص پست سفارشی فراهم می کند. این به طور مستقیم با پایگاه داده شما تعامل می کند تا وضعیت را تغییر دهد، بنابراین بسیار توصیه می شود که ابتدا پایگاه داده خود را پشتیبان بگیرید. هیچ مشکلی با استفاده از این ویژگی وجود ندارد، اما همیشه خوب است که آن را ایمن نگه دارید.

رسمی صفحه بدون صفحه صفحه پلاگین

مشاهده بدون صفحه توسعه نظرات در Github

لطفا هر گونه مسائل مربوط به بدون نظر صفحه در Github گزارش

برای حمایت از صفحه توسعه نظرات خود اهدا کنید
نسخه:
۱٫۲
اخرین به روز رسانی:
۷ ماه پیش
تاسیسات فعال:
۵۰،۰۰۰ +
نیاز به وردپرس نسخه:
۳٫۱
تست شده تا:
۴٫۸٫۵
برچسب ها:
admincommentscustom پست typediscussionpages

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید