افزونه iThemes Sync

با سلام خدمت شما دوستان گرامی و سروران ارجمند ، با معرفی یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما دوستان گرامی هستیم .

شرح
مدیریت چندین سایت وردپرس از یک داشبورد
مدیریت به روز رسانی (و خیلی بیشتر!) برای همه وب سایت های وردپرس خود را از یک داشبورد مرکزی. با همگام سازی iThemes، ورود بیشتر به چند وب سایت برای انجام وظایف مدیریت وردپرس وجود ندارد. اجازه iThemes همگام سازی شخصی شخصی خود وردپرس دستیار با ویژگی های برای بهره وری مدیریت وردپرس. مشاهده تمام ۲۰+ راه iThemes همگام سازی شما را در جریان گردش وردپرس خود را ذخیره کنید.
نگهداری و پشتیبانی توسط iThemes
iThemes ابزارهای وردپرس را از سال ۲۰۰۸ ساخته است، از جمله iThemes Security، پلاگین امنیتی وردپرس و BackupBuddy، پلاگین پشتیبان وردپرس ما
یک داشبورد مرکزی برای صرفه جویی در زمان بارگیری
iThemes Sync به شما اجازه می دهد تا از یک داشبورد مرکزی برای مدیریت و حفظ چندین وب سایت وردپرس استفاده کنید. به جای نیاز به ورود به هر وب سایت شخصی، iTheme Sync به شما می دهد یک مکان برای مشاهده اطلاعات وب سایت مهم و انجام اقدامات مدیریت از راه دور وردپرس. به راحتی به نمایه سایت فردی همگام سازی iThemes را برای انجام اقدامات مدیریتی خاص سایت مانند پلاگین وردپرس و به روز رسانی تم ها، پشتیبان گیری وردپرس از راه دور و موارد دیگر، تغییر دهید.
بدون ورود بیشتر به چندین وب سایت وردپرس – ورود به چند وب سایت خسته کننده و وقت گیر است. بیشتر از چندین نام کاربری و کلمه عبور استفاده نکنید. با همگام سازی، شما یک داشبورد برای تمام وب سایت های وردپرس خود دارید.
انجام وظیفه وردپرس مدیریت از راه دور – iThemes همگام سازی اجازه می دهد تا شما را به انجام یک میز از کارهای مدیریت از راه دور مانند نصب تم ها و پلاگین ها، مدیریت نظرات، به روز رسانی در حال اجرا، اضافه کردن کاربران و خیلی بیشتر.
به روز رسانی های وردپرس ادامه دهید – به روز رسانی های وردپرس برای امنیت و کارایی وب سایت های وردپرس مهم هستند. iThemes Sync کاملا راه خود را به روز رسانی سایت های وردپرس خود را تغییر دهید و اکنون می توانید چندین سایت را با کلیک بروزرسانی کنید.
تم ها و پلاگین های فشرده را از WordPress.org یا Zip Upload نصب کنید – جستجو و نصب از WordPress.org و مشاهده موارد دلخواه مورد نظر خود را در WordPress.org ببینید. آپلود تم یا فایل های زیپ پلاگین و یا نصب تم و پلاگین به طور مستقیم از عضویت iThemes خود را.
مدیر وردپرس کاربر – مدیریت وردپرس در iThemes همگام سازی شما اجازه می دهد تمام کاربران در یک وب سایت را مشاهده کنید، ویرایش پروفایل کاربر و حذف کاربران از راه دور. با داشبورد مشتری همگام سازی می توانید سفارشی سازی کنید که چگونه برخی از کاربران داشبورد وردپرس را مشاهده می کنند.
WordPress Post & Page Manager – مشاهده لیستی از پست های فعلی و صفحات در سایت خود، از جمله عنوان، نویسنده، تاریخ آخرین اصلاح شده، کلید واژه های کلیدی، نمره SEO و خوانایی SEO.
صفحات و پست های تکراری از راه دور – پس از کلیک، شما به یک پست جدید یا یک تکراری در وب سایت خود منتقل خواهید شد.
از راه دور وارد شوید به وردپرس و تغییر بین حساب کاربر – به سرعت به وردپرس مدیریت داشبورد از سایت وردپرسی خود را که در آن شما فورا از iThemes همگام سازی وارد شوید. شما همچنین می توانید بین هر حساب کاربری وردپرس ثبت نام شده در سایت بدون اطلاع از اطلاعات رمز عبور تغییر دهید.
نظرات مدیر WordPress – مشاهده تمام نظرات (همه تایید شده، در انتظار، هرزنامه، سطل زباله) و تایید نشده، علامت به عنوان هرزنامه، و یا حرکت نظرات به سطل زباله.
بهینه سازی پایگاه داده وردپرس (Pro) – مطمئن شوید که سایت های وردپرس شما با بهینه سازی وردپرس موثر هستند. همگام سازی اقدامات مانند تمیز کردن مجدد پست، نظرات اسپم و غیره را انجام می دهد.
نظارت بر Uptime وردپرس (Pro) – همگام سازی نرم افزار ارائه می دهد یک راه برای نظارت بر زمان آپدیت، خرابی و عملکرد کلیپ WordPress برای تمام وب سایت های وردپرس شما. دریافت ایمیل های اطلاع رسانی زمانی که سایت ها می روند و سابقه کار کلی وردپرس خود را مشاهده می کنند.
جستجوگر گوگل + گوگل آنالین و گزارش گوگل جستجوی کنسول (طرفدار) – پیگیری کلیدی معیارهای جستجوگرها با SEO Checker همگام سازی و ادغام Google Analytics و Google Search Console. همگام سازی با پلاگین SEO Yoast ادغام شده است تا به شما یک مرور کلی از سلامت تلاش های SEO خود را ارائه دهد.
پشتیبان گیری از راه دور وردپرس و اقدامات امنیتی وردپرس – اجرای پشتیبان گیری از راه دور با ادغام همگام سازی با BackupBuddy، پلاگین پشتیبان ما وردپرس، و اجرای بیشتر اقدامات امنیتی وردپرس از همگام سازی با iThemes Security، پلاگین امنیتی وردپرس ما.
ویژگی های طراحی شده برای مترجمان و مؤسسات
همگام سازی نرم افزار برای هر کسی که مدیریت چندین سایت وردپرس را ایجاد کرد. اگر شما در حال ساخت سایت برای مشتریان هستید، دوست خواهید داشت که چگونه Sync برای وب سایت های مشتری مراقبت می کند، آسان تر و سودآورتر است.
گزارشات تعمیر وردپرس – Sync Pro شامل گزارش عمق وردپرس در زمینه تعمیر و نگهداری برای نشان دادن کارهایی است که در حفظ وب سایت وردپرس وجود دارد. مشتریان پست الکترونیک ایمیل های پست الکترونیک زیبا را با خلاصه ای از اقدامات بهروزرسانی که برای حفظ وب سایت خود به طور هماهنگ انجام دادید، می فرستید.
داشبورد وردپرس را برای مشتریان / کاربران سفارشی کنید (طرفدار) – با Sync Pro، داشبورد مشتری، یک مدیر نقش وردپرس که کنترل موارد دلخواه خود را که مشتریان خود را در داشبورد وردپرس مشاهده می کنند، می گیرید. نمی خواهید آنها به پلاگین ها، تم ها یا تنظیمات دسترسی داشته باشند؟ داشبورد خود را ساده کنید تا فقط آنها را ببینند – مانند پست ها و صفحات.
Show / Hide Sync از WP Dashb

نسخه:
۲٫۰٫۴
اخرین به روز رسانی:
۳ ماه پیش
تاسیسات فعال:
۸۰،۰۰۰ +
نیاز به وردپرس نسخه:
۴٫۵
تست شده تا:
۴٫۹٫۴

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید