خانه / افزونه های رایگان / افزونه سئو / افزونه Glue for Yoast SEO & AMP

افزونه Glue for Yoast SEO & AMP

شرح
گوگل در حال حاضر در صفحه “صفحات سریعتر موبایل” یا پروژه AMP کار می کند. پلاگین وردپرس AMP اجرای فنی مشخصات AMP را فراهم می کند. این اطمینان حاصل می کند که صفحات شما دارای کد AMP معتبر هستند.
Yoast SEO: پلاگین AMP Glue Yoast SEO را به صفحات AMP شما متصل می کند. این باعث می شود مطمئن شوید که متادیت شما به درستی اجرا شده است.
در کنار پیشرفت های فنی SEO، Yoast SEO: پلاگین AMP Glue همچنین یک راه ساده برای سفارشی صفحات AMP شما را فراهم می کند.
این ظاهر ظاهری ظاهری به شکل رنگ ها و سبک های لینک اضافه می کند، بنابراین صفحات AMP شما می توانند احساس شما را در صفحات اصلی شما حفظ کنند.
برای تغییر صفحه طراحی AMP خود، به SEO -> AMP بروید و به برگه طراحی نگاه کنید.

سخه:
۰٫۴٫۲
اخرین به روز رسانی:
۱۲ ماه پیش
تاسیسات فعال:
۸۰،۰۰۰ +
نیاز به وردپرس نسخه:
۴٫۶
تست شده تا:
۴٫۷٫۹

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید