خانه / افزونه های رایگان / افزونه سئو / افزونه Event Calendar WD – Responsive Event Calendar plugin

افزونه Event Calendar WD – Responsive Event Calendar plugin

شرح
تقویم رویداد WD یک افزونه تقویم پاسخگو برای سازماندهی رویدادهاست. این تقویم وردپرس اجازه می دهد تا شما را مدیریت و منتشر تقویم رویداد نامحدود در سایت خود.
تقویم رویداد WD
پیشنهاد ویژه برای تمام پلاگین های حق بیمه
تقویم وردپرس تقویم WD
نسخه ی نمایشی
راهنمای کاربر
انجمن پشتیبانی
شرح
تقویم رویداد WD یک افزونه تقویم پاسخگو برای سازماندهی رویدادهاست. این تقویم وردپرس اجازه می دهد تا شما را مدیریت و منتشر تقویم رویداد نامحدود در سایت خود.
تقویم رویداد WD
پیشنهاد ویژه برای تمام پلاگین های حق بیمه
تقویم وردپرس تقویم WD
نسخه ی نمایشی
راهنمای کاربر
انجمن پشتیبانی
تقویم رویداد WD یک پلاگین دوستانه برای ایجاد یک وب سایت ارتقاء رویداد است و یا اضافه کردن و مدیریت رویدادها به وبلاگ وردپرس موجود خود را. این یک پلاگین سازماندهی رویداد بسیار انعطاف پذیر برای ایجاد هر دو، رویدادهای ساده یک بار یا چندین رویداد تکراری است. این همه نیست، دعوت نامه های رویداد و فروش بلیط آنلاین با این افزونه آسان است. شما می توانید شرح مفصلی برای تمام رویدادهای خود را با استفاده از ویرایشگر وردپرس، اختصاص دسته ها و تگ های مربوط به هر یک از آنها را ارائه دهید. هر تقویم به عنوان یک پست سفارشی یا طبقه بندی ایجاد می شود که شما را قادر می سازد تا تقویم ها را در میان لیست های پست استاندارد قرار دهید، از قبیل مرتبط یا آخرین posts.The پلاگین به راحتی می توانید یک کلمه در مورد رویدادهای خود را با پشتیبانی دکمه اشتراک گذاری اجتماعی آسان ، و به بازدیدکنندگان سایت شما اجازه می دهد به راحتی رویدادهای اطراف خود را با استفاده از گزینه جستجوی رویداد ظاهر پیدا کنید. تقویم رویداد WD دارای پنل مدیریت مستقیم است که می توانید رویدادهای خود را ایجاد کنید و مدیریت کنید، تم های جدید اضافه کنید و تقویم های خود را سفارشی کنید.
فواید
سازماندهی رویدادهای زیادی را که می خواهید – با تقویم رویداد WD شما می توانید تعداد نامحدودی از رویدادها و تقویم ها را به وب سایت خود اضافه کنید. این که آیا شما می خواهید برای یک رویداد یک بار بروید یا تقویم ها را به چندین پست و صفحات اضافه کنید، این کاملا عملی است.
رویدادها برای یافتن آسان تر است – تقویم رویداد WD است که به جستجوگرها دوستانه است، که به معنی هر رویدادی است که شما به وب سایت خود اضافه می کنید برای دید بهتر در نتایج جستجو بهینه شده است.
اهرم قدرت شبکه های اجتماعی – اجازه ندهید رویدادهای شما بی توجه باشد. دکمه اشتراک گذاری اشتراک اجتماعی را در تقویم فعال کنید و یک کلمه در مورد رویدادهای خود را در سراسر سیستم عامل های اجتماعی گسترش دهید. همچنین اگر شما بلیط اضافی رویداد را برای کاربران نسخه حق بیمه دریافت کنید، می توانید بلیط های رویداد را مستقیما از وب سایت خود به فروش برسانید.
با توصیف های مفصل جذب کنید – به بازدیدکنندگان خود مهمترین اطلاعاتی را که می خواهید در مورد هر رویداد بدانید، به شما نشان می دهد. ارائه رویداد محل، ذکر میزبان و سازمان دهندگان، شامل تصاویر، فیلم های مربوطه، لینک رویداد، و موقعیت محل رویداد را در نقشه گوگل.
ظاهر ظاهری – با گزینه های مشاهده موجود، تم ها و لیست گسترده ای از تنظیمات سفارشی سازی، شما می توانید تقویم های خود را به طور کامل شخصی سازی کنید و به آنها یک نگاه متمایز بدهید.
کنترل کامل و انعطاف پذیری – تقویم رویداد WD بسیار قابل تنظیم است، به این معنی که شما کنترل کامل بر نحوه نمایش وقایع و تقویم ها را در سایت خود خواهید داشت. رابط کاربر پسند افزونه، آن را آسان برای مدیریت و سفارشی کردن تقویم خود را.
پشتیبانی – تیم فراهم می کند تا به موقع و موثر پشتیبانی از تمام کاربران آن است. ما استانداردهای بالا و زمان پاسخ کم است.
چه چیزی داخل این هست
طرح پاسخگو
تقویم رویداد WD پاسخگو است، طراحی شده برای ارائه نمایش تقویم بی عیب و نقص در دستگاه های مختلف و اندازه صفحه نمایش.
رویدادهای نامحدود و تقویم
تعداد حوادث و همچنین تقویم هایی که می توانید به وب سایت خود اضافه کنید محدودیتی ندارد. برو جلو و وب سایت خود را با تعداد زیادی از تقویم که شما می خواهید.
CATEGORIES & TAGS EVENT
سازماندهی رویدادها در تقویم های شما فوق العاده آسان است. شما می توانید دسته ها را به هر یک از رویدادهای خود اختصاص دهید و همانطور که می خواهید، به عنوان بسیاری از برچسب ها پیوست کنید.
دیدگاه های DISPLAY چندین رویداد
با تقویم رویداد WD شما می توانید تقویم های خود را در تعدادی از نمایش های خنثی نمایش داده شود. نمایش ماهانه، هفته، روز و لیست در گزینه رایگان افزونه موجود است، در حالی که صفحه نمایش، نمایش ۴ روزه و نقشه با گزینه حق بیمه همراه است.
رویدادهای مجدد
اگر می خواهید رویدادهای تکراری را در تقویم خود نمایش دهید که به صورت منظم برگزار می شود، گزینه های حوادث تکراری شما زمان زیادی را صرف (Premium version) می کنید. فقط تکرار رویداد را در زیر تنظیمات evet مشخص کنید و آن را به طور خودکار در تقویم نمایش داده می شود.
اشتراک اجتماعی
شما می توانید دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی را در تقویم ها نمایش داده و اجازه دهید بازدید کنندگان خود را با یک کلیک به اشتراک گذاری رویدادهای خود را در فیس بوک، گوگل پلاس و توییتر.
ویجت CALENDAR
تقویم ها به پست ها و صفحات با کد کوتاه اضافه می شوند، اما اگر می خواهید یک ویجت تقویم زیبا را در قسمت های نوار کناری سایت خود نمایش دهید، می توانید تقویم را به عنوان یک ویجت منتشر کنید.
تم های قابل تنظیم
نسخه حق بیمه افزونه دارای پنج تم تقویم قابل تنظیم است که به شما امکان سفارشی کردن طراحی تقویم ها را می دهد. شما می توانید تنظیمات سفارشی تقریبا برای هر بخش از تقویم، از جمله کل تقویم، هدر، نمایش ها، صفحه بندی، و رویدادها تنظیم کنید.
نسخه:
۱٫۱٫۱۲
اخرین به روز رسانی:
۲ هفته پیش
تاسیسات فعال:
۳۰۰۰۰+
نیاز به وردپرس نسخه:
۳٫۹
تست شده تا:
۴٫۹٫۴

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید