خانه / افزونه های رایگان / افزونه فرم ساز / افزونه Elementor Page Builder

افزونه Elementor Page Builder

شرح

این در مورد زمان برای سازنده صفحه زندگی است، بدون محدودیت طراحی. سازنده صفحه ای که طرح های صفحه ای بالا و قابلیت های پیشرفته ای را ارائه می دهد، هرگز پیش از این در WordPress دیده نشده است.

این زمان برای Elementor Page Builder است.
سریعتر خیلی سریعتر.

واکنش سریع از یک ویژگی کلیدی است که ما می خواستیم آن را بدست آوریم. و ما انجام دادیم سازنده صفحه کشیدن و رها کردن سریع، ویرایش زنده فوری، بارگذاری صفحه فوری سرعت Elementor با هر صفحه ساز دیگری، رایگان یا پرداخت نشده است. این باعث می شود رابط کاربری سرگرم کننده و آسان برای کار، و همچنین کاهش زمان طراحی طراحی شده است.
طراحی زنده واقعا زندگی کن

هرگز بر روی پشت صحنه کار نکنید و حدس بزنید که ظاهر چگونه ظاهر خواهد شد. با سازنده صفحه Elementor، صفحه شما را ویرایش می کنید و به طور همزمان ببینید دقیقا چطور به نظر می رسد. Elementor ویژگی های طراحی زندگی و ویرایش درون خطی است، بنابراین کل روند نوشتن و طراحی به طور مستقیم بر روی صفحه انجام می شود، بدون نیاز به فشار دادن به روز رسانی و یا رفتن به حالت پیش نمایش.
شگفت زده خواهید شد که دیگر جای دیگری نخواهید یافت.

با ویژگی های منحصر به فرد Elementor شما می توانید وب سایت هایی را ایجاد کنید که دارای لمس طراح خاص هستند. در میان ویژگی های سازنده صفحه ما عبارتند از: سایه جعبه، پوشش پس زمینه، اثرات شناور، اثر سرصفحه، انیمیشن، تقسیم شکل، پس زمینه گرادیان و خیلی بیشتر.
قالب ها و بلوک های پیش طراحی شده

از ۱۰۰+ قالب کامل وردپرس کامل صفحه را انتخاب کنید و آنها را سفارشی کنید تا آنها را به خود اختصاص دهید. شما همچنین می توانید صفحه خود را با انتخاب از ۳۰۰+ بلوک ایجاد کنید.

بلوک ها قالب های پیش طراحی شده هستند که می توانند به راحتی به هر صفحه متصل شوند. بلوک ها شامل انواع مختلفی از خدمات، توصیفات، تماس به عمل و بیشتر است. قالب های Elementor را در صفحات مختلف ذخیره و استفاده مجدد کنید یا آنها را با کلیک یک وب سایت دیگر را صادر کنید.
موبایل اول در حال ویرایش موبایل

Elementor Page Builder همراه با مجموعه ابزارهای منحصر به فرد است که به شما اجازه می دهد تا یک وبسایت پاسخگو کاملا جدید و بصری ایجاد کنید. از اندازه فونت های مختلف، حاشیه و حاشیه در هر دستگاه، برای معکوس کردن ترتیب ستون، این قدرتمند ترین سازنده صفحه های تلفن همراه برای ایجاد وب سایت های پاسخگو مناسب است.
لغو / بازخوانی و تاریخچه مرور

سازنده صفحه ما شامل لغو و بازخوانی برای هر عمل شما می باشد. روی Ctrl / Cmd + Z کلیک کنید یا از لیست کامل اقدامات مرور کنید. آیا می خواهید به عقب برگردید؟ برای مشاهده لیست کامل تمام نسخه های قبلی از صفحه، به Revisions بروید.
بوم قالب صفحه خالی برای صفحات فرود.

کل صفحه خود را در سازنده صفحه طراحی کنید. بدون هدر، بدون پائین، فقط Elementor. این مناسب برای صفحات فرود و به زودی صفحات است. نقاشی بر روی هر موضوع کار می کند و به شما اجازه می دهد خلاص شدن از منطقه سربرگ، بنابراین شما یک قالب خالی برای کار بر روی.
ساخته شده در حالت تعمیر و نگهداری و در حال ساخت.

نیاز به سایت خود را برای نگهداری دارید؟ از سازنده صفحه Elementor ساخته شده در حالت تعمیر و نگهداری و به زودی ویژگی برای نشان دادن بازدید کنندگان خود را در زیر ساخت / به زودی صفحه.
سعی کنید Elementor Pro بهترین صفحه ساز برای وردپرس.

Elementor Pro به میزان قابل توجهی گردش کار طراحی شما را بهبود می بخشد و به شما امکان طراحی سریع تر و بهتر از همیشه می دهد. با Elementor Pro، همه چیز بصورت بصری و بدون کد انجام می شود.

تغییر به موضوع شما نباید خیلی سخت باشد. برنامه نویسی بی پایان، ارتباط با توسعه دهندگان، تعویض تم ها. تم ساز در Elementor Pro تبدیل کل روند ایجاد وب سایت های وردپرس ۱۰۰٪ بصری از جمله سربرگ سایت شما، پاورقی، تک پست و طراحی صفحه آرشیو است.

بسیاری از ویژگی های دیگر برای کمک به ساخت وب سایت های بهتر وجود دارد:

    سازنده ویژوال و بصری
    اتوماسیون بازاریابی و ادغام CRM
    فونت های سفارشی
    مدیر نقش
    ویجت layout blog post
    لغزنده تصویر و ویدیو
    WooCommerce
    ویدجت جهانی
    CSS سفارشی
    سرفصلهای متحرک
    و خیلی بیشتر.

به حرفه حرفه ای وب نخبگان که از Elementor Pro لذت می برند، پیوست شوید!
۲۸ ویدجت رایگان و شمارش

ما ۲۸ ویدجت مفید را به سازنده صفحه اضافه کردیم. درست است که این راه بیش از ما مجبور به ارائه، اما ما می خواستیم هیچ ویدجت از شما را نجات دهد، بنابراین شما می توانید به بالای توانایی های طراحی خود رسید.

    سرشماری اضافه کردن سرصفحه های چشمگیر.
    تصویر اندازه، کدورت و دیگر تنظیمات تصاویر را کنترل کنید.
    ویرایشگر متن یک ویرایشگر متن WYSIWYG، درست مثل ویرایشگر وردپرس.
    ویدئو YouTube / Vimeo را به صفحه خود اضافه کنید.
    دکمه. کنترل هر جنبه طراحی دکمه.
    جعبه تصویر جعبه ای که حاوی تصویر، سربرگ و متن است.
    مشتریان مشتریان توصیفی که اثبات اجتماعی را نشان می دهند.
    آیکون. یک یا چند آیکون ۶۰۰+ در دسترس قرار دهید.
    جعبه آیکون همانند جعبه تصویر، تنها با آیکون ها کار می کند.
    آیکون های اجتماعی آیکن ها به صفحات اجتماعی شما مانند فیس بوک / توییتر.
    گالری عکس تصاویر خود را در یک شبکه همسان نشان می دهد.
    چرخ فلک تصویر یک چرخ فلک دوار یا لغزنده از تصاویر انتخاب شده.
    لیست آیکون یک لیست گلوله با هر آیکون و متن انتخاب شده.
    پیشخوان. نمایش آمار و اعداد به شیوه ای تشدید کننده.
    نوار پیشرفت. شامل یک نوار پیشرفت رو به افزایش است.
    زبانهها زبانه های عمودی یا افقی که متنوع هستند

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید