افزونه Database Management plugin

شرح

این پلاگین فایل های HTML استاتیک را از وبلاگ پویای وردپرس شما تولید می کند. پس از اینکه یک فایل HTML ایجاد می شود، وب سرور شما به جای پردازش نسبتا سنگین تر و گران تر از وردپرس اسکریپت PHP به آن فایل خدمت می کند.

فایل های اچ تی ام ال استاتیک به اکثریت قریب به اتفاق کاربران شما خدمت می کنند:

    کاربران که در سیستم وارد نشده اند
    کاربرانی که نظرات خود را در بلاگ خود نگذاشته اند
    یا کاربران که پست پست حفاظت شده را مشاهده نکرده اند.

۹۹٪ از بازدیدکنندگان شما در فایل های HTML ثابت قرار خواهند گرفت. یک فایل ذخیره شده را می توان هزاران بار خدمت کرد. سایر بازدیدکنندگان از فایلهای سفارشی ذخیره شده برای دیدار بازدید می کنند. اگر آنها وارد سیستم شده اند یا نظرات خود را ترک کرده اند، این جزئیات نمایش داده می شوند و برای آنها ذخیره می شوند.

این پلاگین فایلهای ذخیره شده را ۳ بار راه اندازی می کند (رتبه بندی شده توسط سرعت):

    کارشناس. سریعترین روش با استفاده از Apache mod_rewrite (یا هر ماژول دیگری که پشتیبانی از وب سرور شما را پشتیبانی می کند) برای خدمت به فایلهای HTML استاتیک supercached است. این کاملا پیاده سازی PHP و بسیار سریع است. اگر سرور شما از لحاظ تخریب ترافیک آسیب دیده باشد احتمال دارد که تقاضای آنها سبک تر باشد. این به ماژول Apache mod_rewrite نیاز دارد (که احتمالا نصب شده است اگر شما دارای پیوندهای سفارشی) و اصلاح فایل .htaccess شما که خطرناک است و ممکن است سایت شما را در صورت اصلاح نادرست از بین ببرد.
    ساده. فایل های استاتیک Supercached را می توان توسط PHP خدمت کرد و این روش توصیه شده برای استفاده از افزونه است. این پلاگین در صورتی که فایل وجود داشته باشد، یک پروکسی فوقالعادهای خدمت خواهد داشت و تقریبا همانند روش mod_rewrite است. آسانتر است چون فایل htaccess را تغییر ندهید. شما هنوز به permalink سفارشی نیاز دارید شما می توانید بخشی از صفحه خود را پویا در حالت ذخیره سازی نگه دارید.
    ذخیره سازی WP-Cache این عمدتا برای ذخیره صفحات برای کاربران شناخته شده، URL ها با پارامترها و فید ها استفاده می شود. کاربران شناخته شده در کاربران، بازدید کنندگان که نظرات و یا کسانی که باید داده های سفارشی برای هر کاربر را نشان می دهد وارد سیستم شوید. این روش کشف انعطاف پذیر ترین و کمی کندتر است. ذخیره سازی WP-Cache همچنین بازدیدکنندگان را از بازدیدکنندگان ناشناس در صورتی که supercaching غیرفعال است، ذخیره کند. شما می توانید قسمت های پویا را به صفحه خود نیز در این حالت داشته باشید. این حالت همیشه فعال است، اما شما می توانید ذخیره سازی را برای کاربران شناخته شده، URL های با پارامترها یا خوراک جداگانه غیرفعال کنید. اگر می خواهید تنها از ذخیره سازی WP-Cache استفاده کنید، ثابت “DISABLE_SUPERCACHE” را در wp-config.php خود را ۱ قرار دهید.

اگر شما با ویرایش فایل های PHP راحت نیستید، از حالت ساده استفاده کنید. تنظیم آسان و بسیار سریع آسان است.
تنظیمات توصیه شده

    ذخیره سازی ساده
    صفحات را فشرده کنید.
    صفحات را برای کاربران شناخته شده ذخیره نکنید.
    بازسازی کش
    پشتیبانی CDN
    بررسی صفحه اصلی اضافی

مجموعه تلفیقی اقدام به تمیز کردن فایل های حافظه پنهان است که از تاریخ و باقی مانده است. برای زمان منقضی بودن مقدار درستی وجود ندارد اما نقطه شروع خوب ۱۸۰۰ ثانیه است.

محتویات جعبه متن «نمایندگان کاربر رد شده» را حذف کنید و به موتورهای جستجو اجازه دهید فایل ها را برای شما ذخیره کنند.

قبل از بارگذاری به عنوان بسیاری از پست ها به عنوان شما می توانید و فعال “حالت پیش بارگیری”. جمع آوری آشغال از فایل های ذخیره شده قدیمی غیر فعال خواهد شد. اگر شما به استفاده از ابزارک های نوار کناری در به روز رسانی نپردازید، اغلب فاصله پیش بارگذاری را تا ۲۸۸۰ دقیقه (۲ روز) تنظیم می کنید، بنابراین تمام پست های شما اغلب به حساب نمی آیند. هنگامی که پیش بارگذاری می شود، فایل های حافظه پنهان برای پست تمیز می شود و پس از آن دوباره بازیابی می شود. پس از آن یک مجموعه زباله از تمام فایل های قدیمی برای تمیز کردن فایل های حافظه پنهان انجام می شود.
حتی با حالت پیش بارگذاری، فایلهای ذخیره شده ذخیره شده، هنوز هم هنگام حذف پست ها یا نظرات ساخته شده حذف می شوند.
توسعه

    توسعه فعال این پلاگین در GitHub انجام می شود.
    ترجمه پلاگین به زبان های مختلف بر روی صفحه ترجمه است.

مستندات

اگر به اطلاعات بیشتر از موارد زیر نیاز دارید، می توانید به اسناد توسعه دهنده نگاه کنید.
پیش بارگیری

شما می توانید فایل های ذخیره شده را برای پست ها، دسته ها و برچسب های سایت خود با پیش بارگیری تولید کنید. پیش بارگذاری هر صفحه ای از سایت شما را ایجاد می کند که یک صفحه ذخیره شده را همانطور که در کنار آن قرار می گیرد، درست می کند، همانند هر بازدید کننده دیگر به سایت. با توجه به ماهیت دنباله ای این تابع، اگر تعداد زیادی از پست ها وجود داشته باشد، می توانید یک زمان کامل را برای پیش بارگذاری سایت کامل بردارید.
برای پیش بارگذاری موثرتر می توان از غیرفعال کردن جمع آوری زباله به منظور جلوگیری از حذف فایل های حافظه کش استفاده نمود. این کار با فعال کردن حالت پیش بارگذاری در تنظیمات انجام می شود. با این حال توجه داشته باشید که این صفحات در نهایت به پایان رسیده اما با ارسال نظرات و یا ویرایش پست ها به روزرسانی بخش هایی از حافظه پنهان را پاک می کند.
مجموعه زباله

دایرکتوری کش شما در طول زمان پر شده است، که فضای خود را روی سرور شما می گیرد. اگر فضای محدود شده یا صورتحساب با ظرفیت باشد، یا اگر نگران نباشید که صفحات ذخیره شده سایت شما غیرفعال باشد، باید مجموعه جمع آوری زباله را انجام دهید. جمع آوری زباله بصورت منظم اتفاق می افتد و فایل های قدیمی را در دایرکتوری کش ذخیره می کند. در صفحه تنظیمات پیشرفته شما می توانید مشخص کنید:
۱٫ زمانبندی کش چه مدت فایل های کش برای تازه در نظر گرفته می شود. پس از این زمان آنها دائمی می شوند و می توانند حذف شوند.
۲٫ برنامه ریز راه اندازی چگونه

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید