contact-form-7

افزونه Contact Form 7

افزونه Contact Form 7

فرم تماس ۷ می تواند فرم های تماس چندگانه را مدیریت کند، همچنین می توانید فرم و محتوای ایمیل را به صورت انعطاف پذیر با نشانه گذاری ساده سفارشی کنید. این فرم پشتیبانی از ارسال آژاکس، CAPTCHA، فیلتر کردن هرزنامه ها Akismet و غیره را پشتیبانی می کند.
اسناد و پشتیبانی

شما می توانید اسناد، FAQ ها و اطلاعات دقیق تر درباره فرم تماس با ۷ را در contactform7.com پیدا کنید. اگر شما قادر به پیدا کردن پاسخ به سوال خود در پرسش و پاسخ و یا در هر یک از مستندات، شما باید انجمن پشتیبانی در WordPress.org را بررسی کنید. اگر شما نمیتوانید هر موضوعی را که مربوط به موضوع خاص شماست، پیدا کنید، یک موضوع جدید برای آن ارسال کنید.
فرم تماس ۷ نیاز به پشتیبانی شما دارد

سخت است به توسعه و پشتیبانی از این افزونه رایگان بدون کمک از کاربران مانند شما سخت است. اگر شما از فرم تماس با ۷ لذت می برید و آن را مفید انتخاب کنید، لطفا کمک مالی را در نظر بگیرید. کمک مالی شما به تشویق و حمایت از توسعه مداوم افزونه و پشتیبانی بهتر کاربران کمک خواهد کرد.
پلاگین توصیه شده

پلاگین های زیر برای فرم تماس با ۷ کاربر توصیه می شود:

Flamingo توسط Takayuki Miyoshi – با Flamingo، شما می توانید پیام های ارسال شده را از طریق فرم های تماس در پایگاه داده ذخیره کنید.
پستچی توسط
جیسون هندریکس – پستچی نسل بعدی SMTP Mailer، نرم افزاری است که در تحویل پست الکترونیکی تولید شده توسط سایت وردپرسی شما کمک می کند.
Bogo توسط Takayuki Miyoshi – Bogo پلاگین چند زبانه مستقیم است که باعث سردرد نمی شود.

ترجمه ها

شما می توانید فرم تماس ۷ را در translate.wordpress.org ترجمه کنید

دانلود افزونه از مخزن وردپرس:

Download

درباره ی حسینعلی جانی نژاد

با سلام خدمت دوستان عزیز، فارغ التحصیل رشته IT هستم و در زمینه برنامه نویسی وب و طراحی سایت فعالیت می کنم.

پاسخ دهید