افزونه Autoptimize

شرح

Autoptimize بهینه سازی سایت شما را آسان می کند. این می تواند اسکریپت ها و سبک ها را جمع آوری، حذف و ذخیره نماید، CSS را به طور پیش فرض (و همچنین می تواند منتقل کند) CSS را تزریق می کند، اسکریپت ها را به سمت بالا و پایین می کند و HTML را حذف می کند. گزینه های “اضافی” به شما امکان می دهد تا جاوا اسکریپت بدون ترکیب را به هم وصل کنید، حذف emoji cruft core WordPress، بهینه سازی فونت های گوگل و موارد دیگر. به این ترتیب می توانید عملکرد سایت خود را حتی در حال حاضر در HTTP / 2 بهبود دهید! API گسترده ای در دسترس است تا شما را قادر سازد Autoptimize را به هر یک از نیازهای هر سایت اختصاص دهد.

اگر شما عملکرد مهم را در نظر بگیرید، باید از یکی از پلاگین های زیادی برای ذخیره سازی صفحه استفاده کنید. بعضی از کاندیداهای خوب برای تکمیل Autoptimize در این راه، به عنوان مثال WP Super Cache، HyperCache، Comet Cache یا Cache Enabler KeyCDN.

    پشتیبانی حق بیمه
    ما ارائه دهندگان خدمات بهینه سازی Autoptimize Pro و خدمات بهینه سازی وب را ارائه می دهیم، از ارائه ما در (http://autoptimize.com/) اطمینان حاصل کنید!

(تصویر گشت و گذار در سرتاسر تصویر خلاق توسط LL Twistiti)
نسخه:
۲٫۳٫۲
اخرین به روز رسانی:
۳ روز پیش
تاسیسات فعال:
۵۰۰،۰۰۰+
نیاز به وردپرس نسخه:
۴٫۰
تست شده تا:
۴٫۹٫۴
زبان ها:
برچسب ها:
asyncminifyOptimizepagespeedperformance

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید