خانه / افزونه های رایگان / افزونه امنیتی و ضد اسپم / افزونه Anti-Malware Security and Brute-Force Firewall

افزونه Anti-Malware Security and Brute-Force Firewall

با سلام خدمت شما دوستان گرامی و سروران ارجمند ، با معرفی یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما دوستان گرامی هستیم .

شرح

امکانات:
یک Scan کامل را اجرا کنید تا به طور خودکار تهدیدات امنیتی شناخته شده و اسکریپت های backdoor را حذف کنید.
فایروال بلوک SoakSoak و دیگر نرم افزارهای مخرب را از بهره برداری از Revolution Slider و سایر پلاگین ها از آسیب پذیری های شناخته شده جلوگیری می کند.
ارتقاء نسخه های آسیب پذیر اسکریپت timthumb.
دانلود تعاریف به روز رسانی برای محافظت در برابر تهدیدات جدید.
ویژگی های حق بیمه:
پلاگین wp-login و XMLRPC را برای جلوگیری از حملات Brute-Force و DDoS پچ کنید.
یکپارچگی فایلهای وردپرس خود را بررسی کنید.
هنگام اجرای یک اسکن کامل، به طور خودکار جدیدات تعاریف را دانلود کنید.
به روز شده در فوریه ۱۹th
این افزونه را در GOTMLS.NET ثبت کنید و دسترسی به تعاریف جدید «تهدیدات شناخته شده» را به دست آورید و ویژگی هایی مانند حذف اتوماتیک و همچنین تکه هایی برای آسیب پذیری های امنیتی خاص مانند نسخه های قدیمی timthumb اضافه کنید. به روز رسانی فایل های تعریف شده را می توان به طور خودکار در مدیر دریافت هنگامی که کلید شما ثبت می شود. در غیر این صورت، این پلاگین فقط برای “تهدیدات بالقوه” اسکن می کند و آن را برای شما می شناسد تا آنها را شناسایی و حذف کند.
توجه: این پلاگین برای تماس با GOTMLS.NET تماس برقرار می کند تا بر خلاف آنچه که وردپرس هنگام چک کردن پلاگین ها و تم ها برای نسخه های جدید انجام می دهد را بررسی کند. در حال به روز بودن بخش مهمی از هر پلاگین امنیتی است و این افزونه می تواند به شما اطلاع دهد که پلاگین جدید و به روز رسانی تعریف در دسترس هستند. اگر شما به اسکریپت های “تلفن خانه” آلرژیک هستید پس از این افزونه (و یا وردپرس در همه موارد) استفاده نکنید.
با تشکر ویژه:
Clarus Dignus برای پیشنهاد های طراحی و طراحی گرافیک بر روی تصویر بنر.
یلنا کواواویچ و اندرو کورتیس از webhostinghub.com برای ارائه ترجمه اسپانیایی.
مارسلو گورونیری برای ترجمه پرتغالی برزیل.

نسخه:
۴٫۱۷٫۵۸
اخرین به روز رسانی:
۴ هفته پیش
تاسیسات فعال:
۲۰۰،۰۰۰+
نیاز به وردپرس نسخه:
۳٫۳
تست شده تا:
۴٫۹٫۴

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید