افزونه Akismet Anti-Spam

شرح

Akismet نظرات شما را بررسی می کند و فرم های ارسال تماس با پایگاه داده جهانی ما از هرزنامه ها را برای جلوگیری از انتشار سایت های مخرب سایت خود بررسی می کند. شما می توانید هرزنامه اظهار نظر را که در صفحه “نظرات” وبلاگ شما در آن قرار دارد بازبینی کنید.

ویژگی های اصلی Akismet عبارتند از:

    به طور خودکار همه نظرات را بررسی می کند و مواردی را که به نظر می رسد هرزنامه را فیلتر می کند.
    هر نظر دارای تاریخچه وضعیت است، بنابراین شما به راحتی می توانید ببینید که کدام نظر توسط Akismet گرفته شده یا پاک شده است و توسط یک ناظر اسپم شده یا غیرفعال شده است.
    URL ها در body comment نمایش داده می شوند تا لینک های پنهان یا گمراه کننده را نشان دهند.
    مدیران می توانند تعداد نظرات تأیید شده را برای هر کاربر مشاهده کنند.
    یکی از ویژگی های رها کردن که بلافاصله بدترین هرزنامه را مسدود می کند، صرفه جویی در فضای دیسک شما و سرعت بخشیدن به سایت شما.

PS: برای استفاده از کلید API Akismet.com نیاز دارید. کلید برای وبلاگ شخصی است؛ اشتراک های پرداخت شده برای کسب و کار و سایت های تجاری در دسترس هستند.
نسخه:
۴٫۰٫۳
اخرین به روز رسانی:
۱ ماه پیش
تاسیسات فعال:
۵+ میلیون
نیاز به وردپرس نسخه:
۴٫۰
تست شده تا:
۴٫۹٫۴
زبان ها:
برچسب ها:
akismetanti-spamantispamcommentsspam

درباره ی هاشم اسکندری

با سلام اینجانب هاشم اسکندری هستم و در سال 1393 به همراه کادری مجرب به صورت رسمی شروع به تاسیس شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب با عنوان پیشروسایت نموده در حال حاضر با گردآوردن مجموعه ای قوی متشکل از قویترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان مشغول به طراحی سایت و برنامه نویسی وب از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.pishrosite.com بوده از قبیل طراحی انواع سایتهای تجاری - فروشگاهی خبری -تفریحی -طراحی انواع قالب و افزونه- و فارسی سازی قالب و افزونه ،در خدمت همه اقشار جامعه بوده و هستیم تا با بهره گیری از ظرفیت عظیم اینترنت در بسط و گسترش کسب و کار متقاضیان سهیم باشیم

پاسخ دهید